هدر موبایل
1394/12/25 17:39:00
سرویس اقتصادی
پور ابراهیمی داورانی خبر داد:

بنیه دفاعی نیروهای مسلح تقویت می شود/بررسی افزایش حقوق کارکنان کشوری و لشکری در کمیسیون تلفیق

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۵ مجلس شورای اسلامی گفت: در کمیسیون تلفیق مقرر شد افزایش حقوق گروه‌های مختلف حقوق بگیر از قبیل کارکنان کشوری و لشکری و قضات به طور جداگانه توسط دولت به نحوی که تفاوت تطبیق قانون مدیریت خدمات کشوری در حکم حقوق ثابت باقی بماند، انجام پذیرد.
بنیه دفاعی نیروهای مسلح تقویت می شود/بررسی افزایش حقوق کارکنان کشوری و لشکری در کمیسیون تلفیق سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال 95 مجلس شورای اسلامی گفت: در کمیسیون تلفیق مقرر شد افزایش حقوق گروه‌های مختلف حقوق بگیر از قبیل کارکنان کشوری و لشکری و قضات به طور جداگانه توسط دولت به نحوی که تفاوت تطبیق قانون مدیریت خدمات کشوری در حکم حقوق ثابت باقی بماند، انجام پذیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201601109077115515.jpg ,بنیه,دفاعی,نیروهای,مسلح,,تقویت,می,شود/بررسی,افزایش,حقوق,کارکنان,کشوری,و,لشکری,در,کمیسیون,تلفیق Icana

محمد رضا پور ابراهیمی داورانی در گفت‌ و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره نشست امروز کمیسیون تلفیق گفت: در ادامه بررسی بخش‌های هزینه‌یی لایحه بودجه 95 تبصره 9 این لایحه تصویب شد که براساس آن درآمد حاصل از بازپرداخت وام‌های شهریه سال‌های 85 تا 93 صندوق‌های رفاه دانشجویان وزارت‌خانه‌های علوم و بهداشت تا سقف 450 میلیارد ریال به عنوان کمک به افزایش سرمایه صندوق رفاه دانشجویان تلقی شود.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: براساس مصوبه دیگر آن وجوه واریزی شرکت‌های بیمه از حق بیمه شخص ثالث در اختیار نیروی انتظامی قرار می‌گیرد تا در امور منجر به کاهش تصادفات هزینه شود.

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال 95 گفت: در مصوبه دیگر کمیسیون مقرر شد به منظور تامین کسری اعتبارات دیه محکومان معسر و مواردی که پرداخت خسارات بر عهده بیت‌المال یا دولت است وزارت دادگستری مجاز است با تصویب هیات نظارت حداکثر تا 50 درصد از مازاد منابع درآمد سالانه با احتساب هزینه صندوق تامین خسارت‌های بدنی را دریافت و هزینه کند.

پورابراهیمی داورانی افزود: براساس مصوبه دیگر کمیسیون تلفیق مقرر شد تا سقف 30 هزار میلیارد ریال به ردیف‌های ذی‌ربط تقویت بنیه نیروهای مسلح اختصاص یابد.

وی ادامه داد:‌ افزایش حقوق گروه‌های مختلف حقوق بگیر از قبیل هیات علمی، کارکنان کشوری و لشکری و قضات به طور جداگانه توسط دولت به نحوی که تفاوت تطبیق قانون مدیریت خدمات کشوری در حکم حقوق ثابت باقی بماند انجام پذیرد.

پورابراهیمی داورانی گفت: در مصوبه دیگری مقرر شد معادل 5 هزار میلیارد ریال از محل منابع ماده 10 قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت و از محل منابع ماده 12 قانون تشکیل سازمان مدیریت بحران کشور به جمعیت هلال احمر اختصاص یابد.

وی ادامه داد: براساس این مصوبه معادل 2500 میلیارد ریال از محل منابع ماده 10 قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت و منابع ماده 12 قانون تشکیل سازمان مدیریت بحران به وزارت بهداشت اختصاص می‌یابد، هم‌چنین از ارجاع تبصره 14 لایحه بودجه 95 در مورد هدفمندی یارانه‌ها به کارگروه مربوطه خبر داد

پور ابراهیمی داورانی گفت: در مصوبه دیگر کمیسیون تلفیق به وزارت اقتصاد اجازه داده شد به منظور استفاده از دارایی‌های دولت برای انتشار سکوک اسلامی پیش‌بینی شده در این قانون و ساماندهی و مدیریت دارایی‌ها و اموال در مالکیت دولت و تمرکز اختیارات مربوط به نحوه نقل و انتقال اموال منقول و غیرمنقول و سایر دارایی‌های دولت ضمن اجرای سامانه جامع اطلاعات اموال غیرمنقول دستگاه‌های اجرایی حسب مورد نسبت به انجام اقدامات مورد نیاز برای مدیریت و استفاده از دارایی‌ها و اموال دستگاه‌های اجرایی اقدام شود.

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 95 مجلس شورای اسلامی یادآور شد: تلاش این کمیسیون برای نهایی کردن گزارش لایحه بودجه 95 است اما با توجه به تصویب لایحه دو دوازدهم بودجه اگر کار کمیسیون تلفیق یک یا دو روز بعد از تعطیلات نوروز نیز ادامه یابد مشکلی پیش نخواهد آمد.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet