هدر موبایل
1395/01/05 12:47:06
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حقیقت پور مطرح کرد:

تندروی پایداری ها به پای اصولگرایی نوشته شد/برای موتلفه متاسفم که زیر چتر پایداری رفت

برای موتلفه متاسفم، در همان زمان هم من از طریق خانم رهبر به آقای حبیبی پیغام دادم که از موتلفه بعید بود زیر چتر پایداری ها برود ، علاوه براین از برخی رفتارهای آقای باهنر هم تعجب می کنم.
تندروی پایداری ها به پای اصولگرایی نوشته شد/برای موتلفه متاسفم که زیر چتر پایداری رفت برای موتلفه متاسفم، در همان زمان هم من از طریق خانم رهبر به آقای حبیبی پیغام دادم که از موتلفه بعید بود زیر چتر پایداری ها برود ، علاوه براین از برخی رفتارهای آقای باهنر هم تعجب می کنم. https://cdn.icana.ir/d/019/121382.jpg تندروی,پایداری,ها,به,پای,اصولگرایی,نوشته,شد/برای,موتلفه,متاسفم,که,زیر,چتر,پایداری,رفت Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ منصور حقیقت پور ، نماینده اصولگرای مجلس نهم و عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی درباره فضای ائتلاف اصولگرایان و علل عدم توفیق این جریان سیاسی در تهران در انتخابات دور دهم مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه در ائتلاف اصولگرایان، اصل و مفهوم وحدت فدای روحیات اقلیتی خاص در این جریان سیاسی شد و امروز نیز آن جریان هنوز به فکر تسویه حساب های سیاسی خود با علی لاریجانی هستند.

وی در ادامه این مطلب افزود: چهره های جبهه پایداری از ابتدای  آغاز فعالیت های انتخاباتی مجلس دهم در در محفلی سخنرانی کردند و گفتند در انتخابات آینده با اصلاح طلبان کاری نداریم و لاریجانی و اطرافیان وی را خواهیم زد.


پابداری ها خود را مرکز اصولگرایی عالم اسلام می دانند

حقیقت پور با انتقاد از عملکرد این جبهه سیاسی در انتخابات اخیر تصریح کرد: در دو دوره پیش مجلس هم این جریان تعداد معدودی نماینده به مجلس فرستاد و تصور پیروزی هم داشت علاوه بر این در انتخابات ریاست جمهوری سابق نیز علل عدم توفیق اصولگرایان همین جریان سیاسی بود.

وی تاکید کرد: کاملا قابل رویت و مشاهده است که نمی شود چند نفر خود را مرکز یک جریان سیاسی همچون اصولگرایی قرار دهند و بگویند ما مرکز اصولگرایی تمام اسلام هستیم و مردم بیایید با ما وحدت کنید و هرکس وحدت نکند خائن است .


حداد عادل نباید اجازه می داد از سادگی و طینت پاک اش سوءاستفاده شود

این نماینده مجلس نهم با انتقاد از عملکرد حداد عادل در جریان فعالیت ائتلاف اصولگرایان گفت: من آقای حداد را سرمایه ای برای نظام می دانم اما جای تاسف دارد که خود را با این جریان همراه کرد.

وی تاکید کرد: حداد نباید اجازه می داد از لطافت و سادگی و طینت پاک اش سوءاستفاده کنند اما متاسفانه این موضوع رخ داد.


مردم تندروی های پایداری ها را به پای اصولگرایی نوشتند/ به ما می گفتند برجام را قبول کردید ، پس خائن هستید

حقیقت پور با انتقاد از برخی تندروی های مجلس نهم در موضوع برجام تصریح کرد: این ها در مجلس صحبت از بتن ریختن روی سر مذاکره کنندگان کردند و بعد پشت حدادعادل قایم شدند .

وی خاطر نشان کرد: مردم این دست از رفتارها را به پای اصولگرایی نوشتند اینها جریانی هستند که به خود اجازه می دهند هر کاری کنند و خود را مرجع هر موضوعی دانسته و فکر می کنند صاحب فتوا در تمامی زمینه ها هستند و مدعی اند هر کس با نظر این جریان مخالف باشد خائن است کما اینکه به ما می گفتند شما برجام را قبول کردید پس خائن هستید  و خودشان را خادم اعلام کردند.


انتقاد از تحدید دایره اصولگرایی; به مرور از دایره اصولگرایی به نقطه پایداری می رسیم

حقیقت پور در خصوص شیوه ائتلاف همچنین مطرح کرد: دیگر از دایره اصولگرایی چیزی باقی نمانده و نقطه پایداری شده است.

 

پایداری ها تا لحظه آخر تسویه حساب سیاسی با لاریجانی را در دستورکار دارند

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت همچنین تاکید کرد: این جریان تا لحظه آخر و تا جایی که از دستشان بر بیاید با آقای لاریجانی مخالفت می‌کنند، فقط برای این که یک تسویه حساب سیاسی کنند، جالب است که لاریجانی را ساکت فتنه می دانند بعد می گفتند چرا نباید با ما ائتلاف کند و درخواست ائتلاف با وی داشتند.

وی افزود : همین ها بودند که دور قبلی انتخابات نیز بازی اصولگرایان را بر هم زدند و باختند.

 

در انتخابات ریاست جمهوری 92 کسانی به عنوان کاندیداهای جریان اصولگرایی مطرح شدند که از اساس قرار نبود کاندیدا شوند

حقیقت پور تاکید کرد: همین آقای حدادعادل هم در همان زمان هم دیر هنگام از انتخابات کشید و هم حاضر نشد در آن زمان اعلام کند که به نفع کدام کاندیدا و جریان کنار رفته است .

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: علاوه بر این در جریان انتخابات ریاست جمهوری 92 چهره هایی را مطرح کردند که از اساس قرار نبود این چهره ها به عنوان رییس جمهور مطرح شوند.


برای موتلفه متاسفم /برای حبیبی پیغام دادم که از موتلفه بعید بود زیر چتر پایداری برود/از مهندس باهنر تعجب کردم

حقیقت پور با انتقاد از رویه ائتلاف اصولگرایان و شیوه و رفتارهای موتلفه در ائتلاف گفت: برای موتلفه متاسفم، در همان زمان هم من از طریق خانم رهبر به آقای حبیبی پیام دادم که از موتلفه بعید بود زیر چتر پایداری ها برود ، علاوه براین از برخی رفتارهای آقای باهنر هم تعجب می کنم.

وی تاکید کرد: آن ها که تلاش می کردند پایداری را ضلع سوم جامعتین قرار دهند امروز باید پاسخگوی چنین وضعیتی باشند.


مهدوی کنی یک مدل تکرار ناشدنی واهل ادب بود و فهم و بصیرت بود

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با بیان اینکه مهدوی کنی یک مدل تکرار ناشدنی واهل ادب بود و فهم و بصیرت بود، گفت: نگران جریان اصولگرایی هستیم و باید همه چیز را رها و به حال اصولگرایی زار زار گریه کنیم

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: آدم هایی که کار بلد هستند و می توانند کار کنند باید در حاشیه بنشینند ، عده ادم هایی دیگر باید تریبون در دست گیرند.

 

جبهه پایداری در زمان خود به دنبال بازگرداندن احمدی نژاد است

حقیقت پور همچنین تصریح کرد: جبهه پایداری در زمان خود به دنبال بازگرداندن احمدی نژاد است و دغدغه نگرانی در باب جریان اصولگرایی و آینده آن ندارد.

 

پوزیشن و موقعیت ریاست مجلس جای هندوانه نبریده نیست

به گزارش جمهوریت؛ نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس همچنین در خصوص ریاست مجلس دهم تاکید کرد: پوزیشن و موقعیت ریاست مجلس جای هندوانه نبریده نیست .

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet