هدر موبایل
1395/01/14 13:31:34
سرویس اقتصادی
احمدی لاشکی:

وعده ها برای تکمیل برخی فازهای آزادراه تهران -شمال سال 95 عملیاتی شود/زمان کاغذبازی به پایان رسیده

نماینده مردم چالوس در مجلس،از ضرورت تسریع در بهره برداری از جاده هراز و چهار خطه کردن آن تا پایان سال جاری خبرداد و گفت: زمان کاغذبازی و شعار درخصوص آزادراه تهران -شمال به پایان رسیده است.
وعده ها برای تکمیل برخی فازهای آزادراه تهران -شمال سال 95 عملیاتی شود/زمان کاغذبازی به پایان رسیده نماینده مردم چالوس در مجلس،از ضرورت تسریع در بهره برداری از جاده هراز و چهار خطه کردن آن تا پایان سال جاری خبرداد و گفت: زمان کاغذبازی و شعار درخصوص آزادراه تهران -شمال به پایان رسیده است. https://cdn.icana.ir/d/019/69181.jpg وعده,ها,برای,تکمیل,برخی,فازهای,آزادراه,تهران,-شمال,سال,95,عملیاتی,شود/زمان,کاغذبازی,به,پایان,رسیده, Icana

قاسم احمدی لاشکی درگفت وگو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت،با اشاره به ضرورت تکمیل مسیرهای تهران-مازندارن، گفت: تکمیل سه ورودی مازندران به تهران از جمله جاده فیروزکوه، هراز و اتوبان تهران -کرج ضرورتی است که برای ایمنی جاده و کاهش مسیر باید در دستور کار قرار بگیرد.

نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی،با بیان اینکه طبق وعده دولت بهره برداری از چهاربانده کردن جاده هراز تا پایان سال 95 باید عملیاتی شود،تصریح کرد: اعتبارات لازم برای این مهم گذاشته شده باید در عمل دید که چه میزان ثبات قدم در اتمام این پروژه وجود دارد.

این نماینده مردم در مجلس نهم، ادامه داد: تکمیل آزادراه تهران-شمال و سایر مسیرهای منتهی به مازنداران از استان تهران باید با اقدام و عمل همراه شده و از حالت کاغذبازی و شعار خارج شود.

 

آمادگی شرکت های مختلف خارجی برای تزریق اعتبار جهت تکمیل آزاد راه تهران-شمال

وی افزود: عملیات ساخت جاده کندوان که همان آزادراه تهران-شمال است همچنان که درحال پیگیری بوده و طبق وعده دولت  فاز یک آن تا پایان سال جاری به اتمام خواهد رسید.

احمدی لاشکی از آمادگی شرکت های مختلف خارجی برای تزریق اعتبار جهت تکمیل آزاد راه تهران شمال خبرداد.

نماینده مردم چالوس درمجلس شورای اسلامی،از تلاش برای هماهنگی جهت بازدید کمیسیون عمران مجلس از آزادراه تهران-شمال خبر داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet