هدر موبایل
1388/02/08 14:30:00
سرویس صحن

نماینده اردل و فارسان خواستار انتظام روابط نمایندگان و معاونت‌های پارلمانی شد

**نماینده اردل و فارسان در مجلس شورای اسلامی طی یک تذکر آیین نامه‌ای خواستار انتظام روابط بین نمایندگان و معاونین امور مجلس دستگاه‌ها شد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "نورالله حیدری" در جلسه علنی روز سه شنبه با استناد به ماده 33 آیین نامه داخلی مجلس مبنی بر کسب اطلاع و نظارت نمایندگان از کم و کیف امور کشور اظهار داشت: ما از آن دسته از معاونین امور مجلس دستگاه‌های کشور که دلسوزانه و فعال و منظم در مجلس حضور دارند و متعهدانه ارجاعات و مکاتبات و مشکلات مردم را پاسخ می‌دهند، تشکر می‌کنیم.

وی افزود: اما تعدادی از این دوستان اصولا یا ظاهر نمی‌شوند یا با نمایندگان ارتباطی ندارند یا مکاتبات را به درستی پاسخ نمی‌دهند و یا پاسخ آنها دیرهنگام است.

حیدری ادامه داد: مضاعف بر اینکه نقش کارشناسی آنها در دادن اطلاعات به نمایندگان برای طرح‌ها و لوایح مرتبط با حوزه کاری‌شان ضعیف است.

نماینده اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ خاطرنشان کرد: اگر رابطه مابین نمایندگان و معاونین امور مجلس دستگاه‌ها را انتظام ببخشیم و فعال کنیم بسیاری از سوالات و تذکرات نمایندگان بر طرف خواهد شد.

"علی لاریجانی" در پاسخ به این تذکر گفت: تذکر شما بجا است و مسئولیت اصلی معاونین پارلمانی این است که خواسته‌ها و گزارشات مورد نیاز را در اسرع وقت در اختیار نمایندگان قرار دهند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet