حلول ماه ربیع الاول
1395/01/17 17:42:58
سرویس اقتصادی
مفتح:

کلیات لایحه برنامه ششم توسعه کشور در کمیسیون تلفیق تصویب شد/تعیین رؤسای کارگروه های تخصصی

سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه ششم ضمن تشریح جلسه امروز کمیسیون گفت: مصباحی‌مقدم، عبداللهی، قاضی‌زاده‌هاشمی و ابوترابی‌فرد به ترتیب به عنوان رؤسای کارگروه زیربنایی و تولیدی، فرابخشی، اجتماعی و فرهنگی و کارگروه امنیتی و دفاعی انتخاب شدند.
کلیات لایحه برنامه ششم توسعه کشور در کمیسیون تلفیق تصویب شد/تعیین رؤسای کارگروه های تخصصی سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه ششم ضمن تشریح جلسه امروز کمیسیون گفت: مصباحی‌مقدم، عبداللهی، قاضی‌زاده‌هاشمی و ابوترابی‌فرد به ترتیب به عنوان رؤسای کارگروه زیربنایی و تولیدی، فرابخشی، اجتماعی و فرهنگی و کارگروه امنیتی و دفاعی انتخاب شدند. https://cdn.icana.ir/d/019/201601102440430858.jpg کلیات,لایحه,برنامه,ششم,توسعه,کشور,در,کمیسیون,تلفیق,تصویب,شد/تعیین,رؤسای,کارگروه,های,تخصصی Icana

محمدمهدی مفتح در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به نتیجه امروز (سه شنبه، 17 فروردین ماه) جلسه کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه کشور گفت: جلسه امروز با حضور نوبخت رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور تشکیل و گزارشی از مراحل تنظیم و تدوین برنامه ششم ارائه شد.

نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همچنین لایحه  به همراه مستنداتی از اعداد و ارقام این لایحه از سوی دولت ارائه شد که نمایندگان سوالات خود را در این خصوص مطرح و پاسخ خود را از سوی رئیس سازمان مدیریت دریافت کردند سپس در ادامه جلسه برخی نمایندگان به عنوان مخالف و موافق کلیات لایحه صحبت کردند.

محمد مهدی مفتح محمد مهدی مفتح3406755/7/2014 10:06:39 AMhttp://media.icana.ir/Image/2014/05/68578_Thum.jpg
محمد مهدی مفتح

وی افزود: در نهایت کلیات برنامه ششم توسعه کشور به رأی گذشته شد که با 21 رأی از جمع 34 نفر نماینده حاضر در جلسه به تصویب رسید؛ پس از آن کمیسیون وارد جزئیات شد که بر همین اساس 4 کارگروه برای این مطلب تشکیل داد تا متناسب با عنوان خود به بررسی موارد پرداخته و بعد از ارائه گزارش به صحن کمیسیون و رأی گیری در پایان نتیجه به صورت گزارشی به صحن علنی ارائه شود.

مفتح در ادامه به تشریح کارگروه‌های تشکیل شده در کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه کشور پرداخت و گفت: کارگروه امور زیربنایی و تولیدی به ریاست غلامرضا مصباحی مقدم، کارگروه فرابخشی به ریاست رضا عبداللهی، کارگروه اجتماعی و فرهنگی به ریاست امیرحسین قاضی زاده هاشمی و کارگروه امنیتی و دفاعی به ریاست سیدمحمدحسن ابوترابی فرد اسم کارگروه هایی است که قرار است جزئیات برنامه ششم را بررسی کنند.

سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه کشور در پایان خاطرنشان کرد: طبق هدف گذاری کمیسیون تلفیق زمانبندی کار به گونه ای صورت گرفته است که مجلس نهم بتواند تصویب لایحه برنامه ششم توسعه کشور را به اتمام برساند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet