هدر موبایل
1395/01/24 15:08:54
سرویس صحن
کامران در تذکر شفاهی؛

ضرورت همسان سازی حقوق کارگران /به مسائل موسسه ثامن الحجج (ع) رسیدگی شود

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی باید به همسان سازی حقوق کارگران در بودجه و برنامه ششم توجه کند و همچنین همسان سازی حقوق کارکنان کشوری و لشگری لحاظ شود.
ضرورت همسان سازی حقوق کارگران /به مسائل موسسه ثامن الحجج (ع) رسیدگی شود نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی باید به همسان سازی حقوق کارگران در بودجه و برنامه ششم توجه کند و همچنین همسان سازی حقوق کارکنان کشوری و لشگری لحاظ شود. https://cdn.icana.ir/d/019/108908.jpg ضرورت,همسان,سازی,حقوق,کارگران,/به,مسائل,موسسه,ثامن,الحجج,(ع),رسیدگی,شود, Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسن کامران در نشست علنی نوبت عصر امروز (سه شنبه، 24 فروردین ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: وزیر نیرو باید به موضوع حق آبه داران زاینده‌رود به صورت جدی رسیدگی کند و همچنین به خسارات وارده به محصولات کشاورزی توجه شود.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی افزود: بارها گفته شده خسارات پرداخت شود، بنابراین باید با تدبیر این موضوع لحاظ شود، همچنین وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی باید به همسان سازی حقوق کارگران در بودجه و برنامه ششم توجه کند و همچنین همسان سازی حقوق کارکنان کشوری و لشگری لحاظ شود.

کامران در تذکر به وزیر اقتصاد افزود: باید به مسائل موسسه ثامن الحجج (ع) رسیدگی شود و به دلیل اینکه مردم به تبلیغات صدا و سیما اعتماد کردند اما برای پس گرفتن پول خود با مشکل روبه‌رو هستند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: وزیر دفاع به وضعیت حقوقی رزمندگان  و بازنشستگان نیروهای مسلح توجه کند و اینکه نباید به مردم فشارهای اقتصادی و گرانی وارد کرد و همچنین به موضوع فاینانس‌ها و آب و برق توجه جدی شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet