هدر موبایل
1395/01/24 17:13:29
سرویس دیگر رسانه‌ها_

عربستان برنده لابی بازی در AFC/ضرورت تعامل وزارت خارجه با فدراسیون فوتبال

تاثیر لابی ها در تصمیم گیری های AFC بسیار زیاد است و غیر قابل انکار است که عربستان لابی قوی تری داشته و دارد.
عربستان برنده لابی بازی در AFC/ضرورت تعامل وزارت خارجه با فدراسیون فوتبال تاثیر لابی ها در تصمیم گیری های AFC بسیار زیاد است و غیر قابل انکار است که عربستان لابی قوی تری داشته و دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/83086.jpg عربستان,برنده,لابی,بازی,در,AFC/ضرورت,تعامل,وزارت,خارجه,با,فدراسیون,فوتبال Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از مجلس نیوز؛ هادی حسینی، سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی درخصوص تصمیم اخیر کنفدراسیون آسیا مبنی بر بازی بین تیم‌های باشگاهی ایران با تیم‌های باشگاهی عربستان در زمین ثالث گفت:تاثیر لابی ها در تصمیم گیری های AFC بسیار زیاد است و در این خصوص غیر قابل انکار است که عربستان لابی مناسب و قوی تری داشته است.

نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود:انتظار می رفت بخش حقوقی وزارت ورزش و وزارت خارجه در این خصوص تعامل پررنگ تری با فدراسیون فوتبال داشتند چرا که این دست از مسائل باید با پیگیری های ویژه حل و فصل شود.

حسینی همچنین تصریح کرد:لابی و رایزنی های خارج از بحث اخلاقی و ورزشی همیشه وجود داشته است و متاسفانه این دست از مسائل همواره سایه سنگینی بر مفهوم رقابت و مباحث اخلاقی ورزش داشته است.

وی ادامه داد:فدراسیون فوتبال از لحاظ مالی و تشکیلاتی نسبت به سایر فدراسیون‌ها قوی‌تر است باید ارتباط مناسب تری با وزارت ورزش و وزارت خارجه برای پیگیری و حل این موضوعات داشته باشد.

عضوفراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در خصوص اظهارات مقامات عربستانی درمورد نبود امنیت در ایران برای بازی فوتبال گفت: ایران در حال حاضر در امنیت مناسبی به سر می برد و مشکلاتی که اروپا و خود عربستان درگیر آن هستند در ایران وجود ندارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet