هدر موبایل
1395/02/01 13:13:39
سرویس سیاسی
منصوری آرانی:

رزمایش مشترک نیروی دریایی ارتش ایران و پاکستان سبب توسعه پیوندهای سیاسی می شود

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رزمایش مشترک نیروی دریایی ارتش ایران و پاکستان سبب توسعه پیوندهای سیاسی می شود، گفت: پاکستان از دو جهت مسلمان بودن و همجواری برای ایران داری اهمیت است.
رزمایش مشترک نیروی دریایی ارتش ایران و پاکستان سبب توسعه پیوندهای سیاسی می شود عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رزمایش مشترک نیروی دریایی ارتش ایران و پاکستان سبب توسعه پیوندهای سیاسی می شود، گفت: پاکستان از دو جهت مسلمان بودن و همجواری برای ایران داری اهمیت است. https://cdn.icana.ir/d/019/96876.jpg رزمایش,مشترک,نیروی,دریایی,ارتش,ایران,و,پاکستان,سبب,توسعه,پیوندهای,سیاسی,می,شود Icana

عباسعلی منصوری آرانی در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، در خصوص برگزاری رزمایش رزمایش دریایی مشترک ایران و پاکستان در تنگه هرمز، اظهار داشت: پاکستان از دو جهت برای ایران داری اهمیت است چون هم کشوری مسلمان است و از سوی دیگر به لحاظ جغرافیایی در جوار ایران قرار دارد.

نماینده کاشان، آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: ارتش پاکستان یک بدنه اسلامی خوب دارد که این گونه رزمایش ها می تواند در جهت ارتقاء سطح آموزش و سطح عملیاتی دو کشور موثر باشد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بدیهی است که برگزاری این گونه رزمایش ها به عنوان قدرت جهان اسلام معرفی می شود چون آثار مفیدی برای مسلمانان جهان به دنبال دارد.

منصوری آرانی متذکر شد: برگزاری مانورهای نظامی موجب پیوندهای سیاسی بیش از پیش می شود و سبب گسترش پیوندهای سیاسی، فرهنگی و اجتماعی بین کشورهای مسلمان می شود.

وی افزود: اقدامات این چنینی برای ایجاد یک قدرت اسلامی می تواند بسیار موثر باشد چون مسلمانان دشمن های خاص خود را دارند و هرچقدر مسلمانان متحدتر باشند، منافع بیشتری را به دست خواهند آورد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: ارتباطات نظامی بین ایران و پاکستان دارای سابقه است و طرفین در دانشگاه‌های دافوس همدیگر نیرو داشته اند و تیم های نظامی ایران و پاکستان همواره گفتوگوهای موثر داشته اند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet