هدر موبایل
1395/02/03 13:41:21
سرویس اقتصادی
گروسی:

واردات خودروهای آمریکایی نیاز اصلی کشور نیست/ مجلس واردات خودروهای آمریکایی را پیگیری می کند

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه آیا خودرو آمریکایی نیاز اصلی کشور بوده که مسئولان اجازه واردات آن را داده‌اند، گفت:مجلس واردات کالاها به ویژه خودروهای آمریکایی را پیگیری می کند.
واردات خودروهای آمریکایی نیاز اصلی کشور نیست/ مجلس واردات خودروهای آمریکایی را پیگیری می کند عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه آیا خودرو آمریکایی نیاز اصلی کشور بوده که مسئولان اجازه واردات آن را داده‌اند، گفت:مجلس واردات کالاها به ویژه خودروهای آمریکایی را پیگیری می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201601103938739244.jpg واردات,خودروهای,آمریکایی,نیاز,اصلی,کشور,نیست/,مجلس,واردات,خودروهای,آمریکایی,را,پیگیری,می,کند Icana

حسین گروسی درگفت و گو با خبرنگار خانه ملت، با اشاره به مجوز سازمان توسعه تجارت برای واردات خودروهای آمریکایی گفت: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به "اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل" نامگذاری شده واردات خودروهای آمریکایی بار منفی برای مسئولان ایجاد خواهد کرد.

نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه واردات کالای لوکس ضرورت امروز اقتصاد کشور نیست، افزود: با توجه به اعتقاد جدی و راسخی که باید برای اجرای اقتصاد مقاومتی داشته باشیم، نباید بعد از رفع تحریم ها به یک وارد کننده صرف تبدیل شویم.

گروسی ادامه داد:مجموعه دولت باید به گونه ای رفتار کند تا بتواند  نیازمندی های اصلی کشور را رفع کند.

وی یادآور شد: با توجه به شرایط موجود، تنها باید کالاهای مورد نیاز بعضی از صنایع و مواد اولیه بخش دارویی و هواپیمایی و محصولات اساسی وارد کشور شود.

نشت خبری حسین گروسی با اصحاب رسانه شهریار نشت خبری حسین گروسی با اصحاب رسانه شهریار5387503/16/2015 11:30:02 AMhttp://media.icana.ir/Image/2015/03/98739_Thum.jpg
نشت خبری حسین گروسی با اصحاب رسانه شهریار

 

هرگونه کسب درآمد از طریق واردات کالاهای آمریکایی اشتباه است

گروسی با اشاره به اینکه هرگونه کسب درآمد از طریق واردات کالاهای آمریکایی اشتباه است، افزود: سرمایه‌های ملی کشور برای اقتصاد ایران ارزش افزوده دارد و باید برای جوانان این مرز و بوم اشتغال ایجاد کند، لذا نباید بدون هرگونه منفعت در اختیار دیگران قرار داده شود تا آنها به نفع خود استفاده کنند.

گروسی با بیان اینکه سیاست جدید سازمان توسعه تجارت متناقض با اصل اقتصادمقاومتی است، ادامه داد: آیا این خودرو نیاز اصلی کشور بوده که مسئولان اجازه واردات آن را داده‌اند، مسئولان باید به سرعت این نقیصه را برطرف کرده و زمینه اجرای فرمایشات مقام معظم رهبری را فراهم کنند.

عضوکمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه دولت و مجلس باید با همفکری اقدامات موردنیاز برای اجرای اقتصاد مقاومتی را عملیاتی کنند، تصریح کرد: مجلس واردات کالاها به ویژه خودروهای آمریکایی را پیگیری می کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet