هدر موبایل
1395/02/02 21:40:08
سرویس کمیته پدافند غیر عامل قوه مقننه
پیتر کوئینگ

دستکاری ژنتیکی محصولات کشاورزی؛ عقیم‌سازی برنامه‌ریزی شده بشر

هدف جمعیت‌زدایی همچنان به طور کامل دنبال می‌شود و درست مقابل چشمان ما نیز این کار صورت می‌گیرد و ما مردم را با تبلیغات قطره‌به‌قطره و مداوم خود نسبت به حقایق نابینا می‌کنیم.
دستکاری ژنتیکی محصولات کشاورزی؛ عقیم‌سازی برنامه‌ریزی شده بشر هدف جمعیت‌زدایی همچنان به طور کامل دنبال می‌شود و درست مقابل چشمان ما نیز این کار صورت می‌گیرد و ما مردم را با تبلیغات قطره‌به‌قطره و مداوم خود نسبت به حقایق نابینا می‌کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201604100211186852.jpg دستکاری,ژنتیکی,محصولات,کشاورزی؛,عقیم‌سازی,برنامه‌ریزی,شده,بشر Icana
دستکاری ژنتیکی محصولات کشاورزی 108019204/21/2016 9:13:56 PMhttp://media.icana.ir/Image/2016/04/201604104856304495_Thum.jpg
دستکاری ژنتیکی محصولات کشاورزی 82915534/21/2016 9:46:50 PMhttp://media.icana.ir/Image/2016/04/201604109419335122_Thum.jpg
دستکاری ژنتیکی محصولات کشاورزی

مطالعات انجام شده ازسوی دانشمندان ازجمله در فرانسه، آلمان، استرالیا از دست کم دهه ۱۹۹۰، نشانگر چندین سطح از خطراتی است که محصولات دستکاری ژنتیکی شده متوجه سلامتی انسان می‌کند. مطالعه جدیدی که پژوهشگران مصری منتشر کرده‌اند، نشان می‌دهد موش‌هایی که با یک رژیم غذایی حاوی این محصولات تغذیه شده بودند، علاوه‌بر دیگر مشکلات سلامتی، به ناباروری نیز مبتلا شده‌اند. در امریکا مطالعات مشابهی صورت گرفته که مونسانتو مانع از انجام تحقیقات بیشتر شده است. «مؤسسه فناوری  مسئول» در گزارشی که در سال ۲۰۱۱ انتشار یافت، اشاره کرد از ۱۹ حیوانی که رژیم غذایی آن‌ها شامل محصولات دستکاری ژنتیکی شده بوده، اکثراً به اختلالات کبد و کلیه دچار شده‌اند.

دستکاری ژنتیکی محصولات کشاورزی 3406754/21/2016 9:13:57 PMhttp://media.icana.ir/Image/2016/04/201604100211186852_Thum.jpg

در اوایل سال ۲۰۰۰، روس‌ها در اولین مطالعات خود در این حوزه، کاهش باروری و نارسایی‌های مادرزادی را در همسترها و موش‌ها گزارش کردند. در مطالعه‌ای که روس‌ها در سال ۲۰۱۳ انجام دادند، معلوم شد پستاندارانی که مواد غذایی دستکاری ژنتیکی مصرف می‌کنند با مشکلات باروری مواجه می‌شوند. نتیجه‌ این مطالعه این بود که «یک گروه از همسترهایی که دارای بیشترین نرخ زاد و ولد بودند، به مدت دو سال با دانه‌های سویای معمولی که مصرف گسترده‌ای در کشاورزی دارد و همچنین، دانه‌هایی حاوی درصدهای متفاوتی از ارگانیسم‌های دستکاری ژنیتکی تغذیه شدند. یک گروه دیگر همسترها نیز با سویای خالص (که در صربستان یافت می شود و ۹۵درصد سویاهای موجود در جهان از نژاد آن‌ها هستند) تغذیه شده‌اند.

 

دستکاری ژنتیکی محصولات کشاورزی 3406754/21/2016 9:13:57 PMhttp://media.icana.ir/Image/2016/04/201604100211186852_Thum.jpg
دستکاری ژنتیکی محصولات کشاورزی

عقیم‌سازی با استفاده از مواد دستکاری ژنتیکی شده تصادفی نیست. مونسانتو از دهه ۱۹۶۰ چنین چیزی را برنامه‌ریزی کرده است. هنری کیسینجر، این دست پروده بنیاد راکفلر و یکی از نیروهای محرک - حتی تا امروز- جامعه بیلدربرگ، تنها گوینده این اظهارنظر شرم‌آور در اوایل دهه ۷۰نیست که: «هر کس تأمین مواد غذایی را در کنترل خود بگیرد، مردم را کنترل می‌کند؛ هرکس انرژی را در کنترل خود بگیرد، می‌تواند هر پنج قاره را کنترل کند و هرکس پول را در کنترل خود بگیرد، می‌تواند جهان را کنترل کند.»

محصولات دستکاری ژنتیکی شده به دو شیوه حاصل می‌شوند؛ یکی از طریق مقاومت در برابر حشرات و دیگری مقاومت در برابر علف‌کش‌ها که خطرناک‌تر است، چون مقاوم دربرابر گلیفوسات است.

او حتی گفته است که «کاستن از میزان جمعیت این مناطق، باید بالاترین اولویت سیاست خارجی ما در قبال جهان سوم باشد.»

این فرایند همچنان یکی از اهداف اصلی نخبگان محسوب می‌شود، در کنار سازمان‌های نیمه سرّی مختلفی چون بیلدربرگرها، شورای روابط خارجی، کمیسیون سه‌جانبه، بریتیش کاتهام هاوس، کنفرانس اقتصادی (داووس) و دیگران.

محصولات دستکاری ژنتیکی شده به دو شیوه حاصل می‌شوند؛ یکی از طریق مقاومت در برابر حشرات و دیگری مقاومت در برابر علف‌کش‌ها که خطرناک‌تر است، چون مقاوم دربرابر گلیفوسات است. گلیفوسات که با نام تجاری «راندآپ» بیشتر شناخته شده است، در الیاف مواد غذایی جذب می‌شود و اثرات وخیمی بر سلامتی دارد. آفت‌کش‌ها غدد درون‌ریز را مختل می‌کنند و دوزهای مشخصی از آن‌ها می‌تواند در سیستم هورمونی پستانداران مداخله کند. این اختلال‌ها می‌تواند موجب سرطان، ناباروری، سقط جنین، نارسایی‌های مادرزادی و آن‌طور که مطالعه روس‌ها نشان داده است، عقیم شدن کامل تا نسل سوم گردد.

اف. ویلیام اندال درکتاب راهگشای سال ۲۰۰۷ خود «بذرهای نابودی: دستور کار پنهان دستکاری ژنتیکی»  اشاره می‌کند که کنترل غذایی و جمعیت‌زدایی به‌عنوان اهداف راهبردی عمده رواج مواد دستکاری ژنتیکی شده به‌شمار می‌رود. آن‌گونه که هنری کیسینجر حدود نیم قرن پیشتر اشاره کرده است. یک جهان سوم کم‌جمعیت‌تر به آمریکا و نخبگان جهانی دسترسی راحت‌تر و ساده‌تر به مواد اولیه خام مورد نیازشان را فراهم می‌کند و این امکان را به آن‌ها می‌دهد تا «معدودی برگزیده شده»، شیوه زندگی پرتجمل و سوء‌استفاده از منابع را ادامه دهند.

فلن براون با اشاره به مستند گری نول به اسم «بذرهای مرگ: افشای دروغ‌های محصولات دستکاری ژنتیکی شده» به نقل از دکتر بروس لیپتون می‌گوید: «ما درحال سوق دادن جهان به سوی ششمین انقراض جمعی حیات از روی این سیاره هستیم... رفتار انسان در حال تحلیل بردن شبکه حیات بر روی زمین است.»

بدتر از این‌ها در راه است، اگر توافقنامه مشارکت فراآتلانتیک به تصویب آمریکا و ۱۱طرف دیگر آن در اقیانوس آرام برسد. این توافقنامه که شباهت‌های زیادی با «مشارکت تجارت و سرمایه گذاری فراآتلانتیک» دارد که آمریکا را به ۲۸ کشور اتحادیه اروپا مرتبط می‌سازد، در پشت درهای بسته درحال مذاکره است. مذاکره کننده کشاورزی اصلی آمریکا، لابی‌کننده پیشین شرکت مونسانتو اسلام صدیق است. این دو توافقنامه تجاری عظیم دولت‌ها را از وضع قوانین برای فعالیت‌های شرکت‌های فراملیتی محروم می‌کند، تا جایی که به حقوق شرکت‌ها نسبت به حق حاکمیت ملی کشورها رجحان داده می‌شود. در قالب این توافقنامه شرکت‌ها خواهند توانست دادگاه‌هایی خصوصی تشکیل دهند که می‌توانند براساس مقرراتی که امکان مداخله در فعالیت‌های آنان را دارد، حکم کنند که آن کشورها از برخی سودهای خود محروم شوند.

 

دستکاری ژنتیکی محصولات کشاورزی 3436404/21/2016 9:13:56 PMhttp://media.icana.ir/Image/2016/04/201604101287613602_Thum.jpg
دستکاری ژنتیکی محصولات کشاورزی

 

این وضع به‌خصوص درمورد کشاورزی بیوزیستی مصداق خواهد داشت. به این ترتیب، دیگر یک کشور خاص نمی‌تواند محصولات دستکاری ژنتیکی شده را ممنوع کند. این قوانین به اجزای لایتغیر این توافقنامه تجاری بسیار فراگیر تبدیل می‌شوند که آمریکا در تلاش است آن‌ها را به «شرکای این توافقنامه» بقبولاند  و حتی ممکن است با استفاده از سیاست چماق و هویج  این موضوع را به آن‌ها بقبولاند که «شما یا با ما هستید یا علیه ما و گفتن ندارد که اگر علیه ما باشید، معمولاً با تحریم‌های ویرانگر مجازات می‌شوید، اگر رهبران ناهمخوان و خاطی شما با مرگ مجازات نشوند.

هدف جمعیت‌زدایی همچنان به‌طور کامل دنبال می‌شود؛ و درست مقابل چشمان ما نیز این کار صورت می‌گیرد و ما مردم را با تبلیغات قطره به قطره و مداوم خود نسبت به حقایق نابینا می‌کنند، تبلیغاتی که ما را به این باور می‌رسانند که این توافقنامه‌های تجاری، راه‌حل مشکلات غذایی جهان هستند که قحطی را ریشه کن خواهند کرد. اما چیزی که آن‌ها ریشه کن خواهند کرد، بعد از گذشت چند نسل، توانایی باروری انسان‌هاست. این به همراه جنگ‌های مداوم و مستمر با ترور و سوءقصدهای مالی کل کشورها به دست سازمان های به اصطلاح برتون وودی، یعنی صندوق بین‌المللی پول و بانک جهانی، دست به دست سیستم بانک مرکزی و وال استریت، ممکن است در نهایت در امر کاهش شدید جمعیت جهان به توفیق برسند، اگر از خواب بیدار نشویم.

آگاهی نسبت به در پیش گرفتن شکل جدیدی از کشاورزی امری حیاتی است. بازگشت به طبیعت و کشاورزی سازگار با زمین در کنار دور شدن از جهانی‌سازی و حرکت به سمت ذهنیت «تولید محلی برای مصرف محلی».

روسیه ممنوعیت شدیدی برای محصولات دستکاری ژنتیکی شده وضع کرده است. روسیه هم اکنون حدود ۴۰ درصد از مواد غذایی خود را با شیوه های کشاورزی سنتی تولید می‌کند. به نوشته نچرال لیوینگ ۸۰ درصد میوه و میوه‌های دانه‌ای این کشور، ۶۶ درصد سبزیجات و حدود ۵۰ درصد از شیر این کشور از طریق طرح‌های نیمه سنتی تولید می‌شود.

هنور برای فاصله گرفتن از محصولات دستکاری ژنتیکی شده زیاد دیر نیست: دور شدن از عقیم‌سازی برنامه‌ریزی شده و جمعیت‌زدایی از جهان به نفع یک گروه نخبه ستمگر. باید بیدار شویم، حق حاکمیت ملی کشورهایمان را از زیر سیطره واشنگتن پس بگیریم، وضعیتی که با سرقت انتخابات‌های دستکاری شده یا «تغییر رژیم‌ها» نفوذ بر ۱۱ کشور توافقنامه فراآتلانتیک و ۲۸ کشور مشارکت تجاری و سرمایه‌گذاری فراآتلانتیک را در دست خود گرفته است.

 

برگرفته از:

http://www.farsnews.com

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet