هدر موبایل
1395/02/05 12:07:39
سرویس سیاسی
خدایی سوری در خصوص تشکیل دادگاه اماراتی بر علیه ایران:

هیچ دادگاهی صلاحیت رسیدگی به اتهامات واهی علیه ایران را ندارد/ امارات عامل عدم ثبات صلح در منطقه

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امارات با طرح ادعاهای دروغی به تشکیل دادگاه ایران علیه ایران مبادرت کرده است، گفت: هیچ دادگاهی صلاحیت رسیدگی به اتهامات واهی علیه ایران را ندارد.
هیچ دادگاهی صلاحیت رسیدگی به اتهامات واهی علیه ایران را ندارد/ امارات عامل عدم ثبات صلح در منطقه عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امارات با طرح ادعاهای دروغی به تشکیل دادگاه ایران علیه ایران مبادرت کرده است، گفت: هیچ دادگاهی صلاحیت رسیدگی به اتهامات واهی علیه ایران را ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/45507.jpg هیچ,دادگاهی,صلاحیت,رسیدگی,به,اتهامات,واهی,علیه,ایران,را,ندارد/,امارات,عامل,عدم,ثبات,صلح,در,منطقه Icana

حجت‌الله خدائی سوری در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، در خصوص تشکیل دادگاه اماراتی به منظور بررسی ادعاهایی پیرامون حمایت ایران از تروریسم، اظهار داشت: امارات با انجام این کار همانند کودک خردسالی عمل کرده است که مایل است دیگران او را بزرگ بشمارند.

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: کشور امارات اگر خود حامی تروریست و جنگ در منطقه نیست به چه دلیل هواپیماهای خود را در اختیار عربستان سعودی قرار داده است تا مردم یمن را بمباران کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کشور امارات در همکاری با عربستان برای حمله به مردم یمن تلفات سنگینی داده است، ادامه داد: اقدامات این چنینی امارات تروریسم است چون با ترتیب دادن این حملات و جنگ با یمن به دنبال عدم ثبات صلح در منطقه هستند.

خدایی سوری با بیان اینکه بسیاری از نیروهای جهادی توسط رژیم صهیونیستی در امارات ترور می شدند، گفت: امارات با تشکیل چند بازار تجاری احساس قدرت میکند و تشکیل دادگاه در مورد ایران نیز برای سرپوش نهادن بر عقده های این کشور است.

وی افزود: نه تنها دادگاه اماراتی بلکه هیچ دادگاهی صلاحیت رسیدگی به این اتهامات را ندارد چون از اساس این اتهامات دروغ هستند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی متذکر شد: امارات بهتر است بجای رسیدگی به این موضوعات، مسئله حقوق زنان را در کشور خود به نتیجه برساند. حقوق اولیه انسان‌ها در این کشور رعایت نمی شود و از اتباع سایر کشورها به بهانه کار خدماتی بیگاری می کشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet