هدر موبایل
1388/02/09 12:43:00
سرویس صحن

انتقاد نماینده رشت از غیبت‌ها و تاخیرهای برخی نمایندگان

**نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی از غیبت‌ها و تاخیرهای برخی نمایندگان در حضور در جلسه علنی انتقاد کرد.

"حسن تامینی‌لیچایی" ناطق جلسه علنی روز چهارشنبه با تبریک هفته کارگر، معلم و پرستار گفت: اگر امروز اعلام کنیم که اگر پرستاری حاضر است می‌تواند از سیستم بهداشت و درمان خارج شود و به سمت وزارت نفت، آموزش و پرورش، بانک‌ها و تامین اجتماعی برود،‌ قطعا یک پرستار برای ما باقی نخواهد ماند، بنابراین رفع مشکلات آنها نیازمند توجه ویژه مسوولان و بویژه مجلسیان است.

وی با اشاره به حدنصاب نرسیدن جلسه امروز مجلس در ابتدای صبح و احتمال تعطیل شدن صحن علنی و همچنین قطع شدن تریبون یکی از ناطقان امروز خاطرنشان کرد: در ابتدای مجلس یکی از نمایندگان آمار و ارقامی از گذشته ارائه داد و اعلام کرد که به قول آقای دکتر لاریجانی، سلمه بزرگی به جهت تاخیرها و غیبت‌های نمایندگان بر کشور، ملت و مجلس وارد خواهد شد، اما آیا امروز خود ما این کار را انجام نمی‌دهیم؟ بهتر نیست که به حساب خود برسیم، قبل از آنکه به حساب ما برسند.

نماینده مردم رشت تصریح کرد: آیا نمی‌خواهید امروز به یک وحدت رویه، اتحاد و همفکری در این زمینه برسیم؟

وی افزود: اعضای هیات رییسه به این امر واقفند، اما متاسفانه و بدون جسارت به کسانی که صدای کلفت‌تری دارند، قطعا توجه و الطاف بیشتری می‌شود.

تامینی لیچایی اظهار داشت: ما باید از خودمان حساب بکشیم، ببینیم کجای کار هستیم. دیگر از شهیدان، ‌از شهید فهمیده تا شهید مطهری نام نبریم، از ائمه نام نبریم، از نام ولایت و مقام معظم رهبری استفاده نکنیم، این بحث را تمام کنیم و آنچه خود داریم ارائه دهیم.

این نماینده مجلس با اشاره به نزدیکی انتخابات ریاست جمهوری دهم از نمایندگان خواست تا یکدیگر را تخریب نکرده و به هم احترام بگذارند، چرا که تخریب به به ضرر همگان خواهد بود.

وی با اشاره به استان گیلان و مشکلات حوزه انتخابیه‌اش اظهار کرد: این فضای سرسبز که قطعه‌ای از بهشت نامیده شده است، متاسفانه در شرایط بسیار سختی به سر می‌برد.

نماینده مردم رشت در خانه ملت با بیان این‌که کشاورزی دیگر توجیه اقتصادی ندارد و کشاورز و برنج کار در حال نابودی است، از مسوولان ذیربط خواست تا مدیریت لازم را در این امر داشته باشند.

تامینی با بیان این‌که الطاف و امکانات الهی در استان گیلان به چالش تبدیل شده است، از رییس جمهور خواست تا طبق مصوبات استانی، ‌توجه ویژه‌تری به استان گیلان صورت گیرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet