هدر اصلی
1395/02/04 15:58:59
سرویس سیاسی
حسینی:

ظلم های آمریکا بر علیه ایران هیچ گاه فراموش نمی شود/ عدم دلیل برای ارتقاء سطح روابط بین ایران و آمریکا

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دیداری بین مقامات ایرانی و اوباما انجام نخواهد شد، گفت: ظلم و تهدیدهای آمریکا علیه ایران و نقض حقوق ملت ایران توسط این کشور هیچ گاه فراموش نخواهد شد.
ظلم های آمریکا بر علیه ایران هیچ گاه فراموش نمی شود/ عدم دلیل برای ارتقاء سطح روابط بین ایران و آمریکا عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دیداری بین مقامات ایرانی و اوباما انجام نخواهد شد، گفت: ظلم و تهدیدهای آمریکا علیه ایران و نقض حقوق ملت ایران توسط این کشور هیچ گاه فراموش نخواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/43283.jpg ظلم,های,آمریکا,بر,علیه,ایران,هیچ,گاه,فراموش,نمی,شود/,عدم,دلیل,برای,ارتقاء,سطح,روابط,بین,ایران,و,آمریکا Icana

سید باقر حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، در خصوص درخواست اوباما مبنی بر سفر و دیدار با مقامات ایرانی و عدم تمایل ایران نسبت به تحقق این در خواست رئیس جمهور آمریکا، اظهار داشت: تا زمانی که آمریکا موضوعات مورد نظر ایران را انجام نداده هیچ یک از مسئولان این کشور به حق ورود به ایران را ندارند.

نماینده مردم زابل و زهک در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: دلیلی برای ارتقاء سطح روابط بین ایران و آمریکا وجود ندارد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بعید است که دیداری بین مقامات ایرانی و اوباما رئیس جمهور آمریکا محقق شود.

حسینی با بیان اینکه دیدار مقامات ایرانی با اوباما به هیچ وجه پذیرفته نیست، متذکر شد: ظلم و تهدیدهای آمریکا علیه ایران و نقض حقوق ملت ایران توسط این کشور هیچ گاه فراموش نخواهد شد.

وی افزود: مصادره اموال 2 میلیادر دلاری جمهوری اسلامی ایران توسط آمریکا و عدم انجام تعهدات مربوط به برجام نیز از جمله اقدامات ضد ایرانی است که اخیرا انجام شده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: با وجود این سیاست های خصمانه آمریکا بر علیه ایران، ورود یا دیدار اوباما با مسئولان جمهوری اسلامی هیچ توجیهی ندارد و ظلم به ملت ایران است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet