انتخابات ریاست جمهوری
1395/02/06 15:33:21
سرویس سیاسی
باقر حسینی:

بحرین در اندازه اعلان جنگ علیه ایران نیست/ بازی بحرین در زمین عربستان تروریست پرور علیه تهران

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: بحرین در زمین عربستان که عامل تروریست در جهان است بازی می کند اما بداند هرگز نمی تواند با ایران قدرمند برابری کند.
بحرین در اندازه اعلان جنگ علیه ایران نیست/ بازی بحرین در زمین عربستان تروریست پرور علیه تهران عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: بحرین در زمین عربستان که عامل تروریست در جهان است بازی می کند اما بداند هرگز نمی تواند با ایران قدرمند برابری کند. https://cdn.icana.ir/d/019/74096.jpg بحرین,در,اندازه,اعلان,جنگ,علیه,ایران,نیست/,بازی,بحرین,در,زمین,عربستان,تروریست,پرور,علیه,تهران Icana

سید باقر حسینی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت اظهار داشت:یکی از مقامات بحرینی که از عوامل دست نشانده آل خلیفه است عنوان کرده که باید سر ایران و همراهانش را قطع کنند چرا که ایران جمهوری تروریستی است و قصد دارد کشورهای عربی را تحت سلطه خود در بیاورد.

نماینده مردم زابل و زهک در مجلس نهم شورای اسلامی با بیان اینکه بحرین در زمین عربستان تروریست پرور علیه ایران بازی می کند، گفت: بحرین چشم خود را بر ظلم و سمت عربستان بر علیه مردم بیگناه یمن، سوریه و عراق، مردم کشورهای عربی بسته است. در چنین شرایطی نمی تواند بگوید ایران خواهان دخالت در کشورهای عربی است.

وی ادامه داد: کشورهای عربی، رحمی نسبت به مردم کشورهای عربی دیگر ندارند. آنها به جای اظهار نظر در خصوص ایران بهتر است مانع جنایت عربستان در یکی از همان کشورهای عربی بشوند که نگران هستند تحت سلطه ایران در بیاید.

این نماینده همچنین در خصوص تروریست خطاب شدن ایران گفت: همه دنیا می داند که داعش و القاعده دست پروده آل سعود است. از سوی دیگر کاخ سفید قرار است اسنادی از دخالت اتباع سعودی در حادثه 11 سپتامبر منتشر کند. بنابراین همه دنیا می دانند کدام کشور تروریست و باید دست آن را از ارتکاب جنایت های دیگر قطع شود.

حسینی در ادامه اظهار داشت: مقامات بحرینی تلاش دارند نشان دهند که جمهوری اسلامی ایران قصد دخالت درامور کشورهای منطقه را دارد. این در حالی است که همانطور که ما پذیرای دخالت کشورهای دیگر درایران نیستیم هرگز نمی خواهیم در امور کشوری دخالت کنیم مگر اینکه از ایران کمک بخواهند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اعلان جنگ بحرین علیه ایران، تاکید کرد: بحرین کشور بسیار کوچکی است که در قد و قواره ایران نیست. به آنها پیشنهاد می کنیم حتی فکر جنگ با ما را نداشته باشند چرا که نمی تواند توان نظامی ایران را تصور کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet