هدر موبایل
1395/02/07 09:22:11
سرویس اقتصادی
ثروتی خبر داد:

آخرین وضعیت پدیده شاندیز و موسسه ثامن الحجج/جذب سرمایه گذار برای پدیده راهکار اتمام این پروژه

نماینده مردم بجنورد در مجلس، از آخرین وضعیت پروژه پدیده شاندیز و موسسه مالی ثامن الحجج (ع)خبر داد.
آخرین وضعیت پدیده شاندیز و موسسه ثامن الحجج/جذب سرمایه گذار برای پدیده راهکار اتمام این پروژه نماینده مردم بجنورد در مجلس، از آخرین وضعیت پروژه پدیده شاندیز و موسسه مالی ثامن الحجج (ع)خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/103089.jpg آخرین,وضعیت,پدیده,شاندیز,و,موسسه,ثامن,الحجج/جذب,سرمایه,گذار,برای,پدیده,راهکار,اتمام,این,پروژه Icana

موسی الرضا ثروتی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به آخرین وضعیت پروژه "پدیده شاندیز"، گفت: هیات مدیره جدید این پروژه در حال انجام کار بوده که اکنون باید با آغاز تبلیغات گسترده و جذب سرمایه گذار زمینه اتمام این پروژه و نیل به سپرده سپرده گذاران را فراهم کند.

نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه اقدام به فروش واحدهای ساخته شده پروژه "پدیده شاندیز "می تواند به رفع مشکل سپرده گذاران کمک کند، افزود: با آغاز به کار این پروژه نگرانی سپرده گذاران در خصوص موجودی خود نزد این پروژه رفع شده است.

وی ادامه داد: جذب سرمایه در این پروژه به اتمام هرچه سریع تر پدیده شاندیز منجر می شود.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با تاکید بر ضرورت نظارت دولت بر روند عملیات ساخت پروژه "پدیده شاندیز"، گفت: مسئولان باید زمینه ساخت و اتمام این پروژه را فراهم کنند.

 

بانک مرکزی طرف حساب مردم در تخلف موسسه ثامن الحجج

ثروتی با اشاره به آخرین وضعیت موسسه مالی و اعتباری ثامن الحجج(ع)،افزود:درحال حاضر بخشی از مطالبات مردم از این موسسه پرداخت شده و مابقی نیز در شرف پرداخت است.

وی ادامه داد: سایر مطالبات مردم از موسسه ثامن الحجج(ع) طبق اولویت بندی در حال پرداخت است.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: بانک مرکزی متضمن سپرده های مشتریان نزد موسسه ثامن الحجج (ع)بوده از این رو نگرانی در این باره وجود ندارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet