هدر اصلی
1395/02/07 15:17:39
سرویس سیاسی
حسینی:

بدقولی آمریکا درباره اموال ایرانی در قضیه قرارداد1981الجزایر/خرید اوراق بهادار آمریکایی اقدام اشتباهی بود

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شوررای اسلامی با بیان اینکه خرید اوراق بهادار آمریکایی اقدام اشتباهی بوده است، گفت: بنا بر اخباری که در فضای مجازی منتشر شده، خرید این اوراق در زمان دولت اصلاحات انجام شده است.
بدقولی آمریکا درباره اموال ایرانی در قضیه قرارداد1981الجزایر/خرید اوراق بهادار آمریکایی اقدام اشتباهی بود عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شوررای اسلامی با بیان اینکه خرید اوراق بهادار آمریکایی اقدام اشتباهی بوده است، گفت: بنا بر اخباری که در فضای مجازی منتشر شده، خرید این اوراق در زمان دولت اصلاحات انجام شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/51850.jpg بدقولی,آمریکا,درباره,اموال,ایرانی,در,قضیه,قرارداد1981الجزایر/خرید,اوراق,بهادار,آمریکایی,اقدام,اشتباهی,بود Icana

سید باقر حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، در خصوص اقدام دولت های سابق مبنی بر خرید اوراق بهادار در خارج از کشور که گفته می شود زمینه برداشت 2 میلیارد دلار از اموال جمهوری اسلامی ایران را فراهم کرده است، اظهار داشت: بنا بر اخباری که در فضای مجازی دیده ام، گفته می شود که خرید اوراق بها دار آمریکایی در دولت اصلاحات انجام شده است.

نماینده مردم زابل و زهک در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: تفاوتی ندارد که این اقدام در چه دولتی انجام شده ولی نفس این اقدام پسندیده نیست و نباید انجام می‌شد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: آمریکا دشمن شماره یک جمهوری اسلامی ایران به حساب می آید و دلیلی ندارد اوراق بهادار این کشور را خریداری کنیم.

حسینی با بیان اینکه سابقه آمریکا در بدعهدی علیه ایران بسیار روشن است، گفت: آمریکا در بحث قراداد1981 الجزایر تعهد داد که اموال جمهوری اسلامی ایران را غصب نکند ولی به این تعهد پایبند نبود.

وی افزود: با تمام این سوابق به هبچ وجه خرید اوراق بهادار در دولت های گذشته کار درستی نبوده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet