هدر اصلی
1395/02/08 09:06:21
سرویس سیاسی
حسینی:

افزایش تعاملات دفاعی ایران و روسیه سبب نابودی تروریسم در منطقه می شود

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه افزایش تعاملات دفاعی ایران و روسیه سبب نابودی تروریسم در منطقه می شود، گفت: همکاری بین ایران و روسیه تا کنون در زمینه مبارزه با تروریسم بسیار موثر بوده است.
افزایش تعاملات دفاعی ایران و روسیه سبب نابودی تروریسم در منطقه می شود عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه افزایش تعاملات دفاعی ایران و روسیه سبب نابودی تروریسم در منطقه می شود، گفت: همکاری بین ایران و روسیه تا کنون در زمینه مبارزه با تروریسم بسیار موثر بوده است. https://cdn.icana.ir/d/019/45402.jpg افزایش,تعاملات,دفاعی,ایران,و,روسیه,سبب,نابودی,تروریسم,در,منطقه,می,شود Icana

سید باقر حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، در خصوص سفر وزیر دفاع به روسیه، اظهار داشت: اعنقاد من این بود که خیلی زودتر از این زمان باید روابط دفاعی بین ایران و روسیه تقویت می شد و از همان ابتدای تحریم ها باید سطح روابط خود را با روسیه اراتقاء می دادیم.

نماینده زابل و زهک در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در حال حاضر نیز ارتقاء سطح روابط با روسیه به منظور بالا بردن توان دفاعی کشور را می توان به فال نیک گرفت.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اقدام وزرات دفاع برای افزایش توان دفاعی کشور در همکاری با روسیه جای تقدیر و تشکر دارد.

حسینی متذکر شد: از آن جایی که تمام مدعیان مبارزه با تروریسم در جهان مانند آمریکا هیچ عزمی برای گام برداشتن در این راه را ندارند و حتی از تروریست ها حمایت هم می کنند، همکاری های ایران و روسیه در زمینه مبارزه با تروریسم اقدامی لازم و ضروری است.

وی افزود: همکاری بین ایران و روسیه تا کنون در زمینه مبارزه با تروریسم بسیار موثر بوده است.

 گفت: اگر این عزم جدی روسیه باقی بماند، قطعا در آینده نزدیک می توان اقدامات گسترده ای را در منطقه انجام داد که منجر به از بین رفتن تروریسم ها می شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet