هدر اصلی
1395/02/08 10:19:42
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سید باقر حسینی:

دشمن باحرکات کور به دنبال نفاق قومی است/ضرورت پاسخگویی مسئولان

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی گفت: دشمن در پی حرکات کور به دنبال نفاق قومی است لذا باید هوشیار بود و اسیر چنین توطئه هایی نشد.
دشمن باحرکات کور به دنبال نفاق قومی است/ضرورت پاسخگویی مسئولان عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی گفت: دشمن در پی حرکات کور به دنبال نفاق قومی است لذا باید هوشیار بود و اسیر چنین توطئه هایی نشد. https://cdn.icana.ir/d/019/51849.jpg دشمن,باحرکات,کور,به,دنبال,نفاق,قومی,است/ضرورت,پاسخگویی,مسئولان Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ سید باقر حسینی اظهار داشت: شب گذشته شاهد آن بودیم که در اقدامی کور تعدادی از ماموران نیروی انتظامی در شهرستان خاش به شهادت رسیدند که این خود جای نگرانی دارد.

وی افزود: در پی این گونه تحرکات؛ امنیت روحی و روانی مردم تحت شعاع قرار می گیرد، اما باز هم می بینیم که علی رغم تمامی تلاش های صورت گرفته توسط نیروی های امنیتی و انتظامی این اتفاق های تلخ رقم می خورد.

نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در راستای این گونه حرکت کور که مانند آن نیز ماه گذشته در شهرستان ایرانشهر رخ داد مسئولان باید پاسخگو باشد چرا که امنیت روانی بسیاری از مردم استان شب گذشته درگیر خاش بود و باید برای آرامش آن قدم های جدی برداشت.

حسینی گفت: تلخی این گونه حرکت کور به نحوی است که غم بر دل هر انسان آزاده ای می نشاند، پس نیروی های اطلاعاتی و امنیتی هر چه زودتر در زمینه شناسائی و معرفی عاملان این جنایت به مردم تلاش کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: مردم به عنوان این مرزداران غیور ایران اسلامی که با گذشت از جانشان در برابر دشمنان ایستاده اند حق دارند تا دشمنان و رهروان تفکر های شوم تروریستی و شرارت را بشناسند، پس مسئولان در این راه باید پاسخگو باشند.

به گزارش خبرنگار مهر، شب گذشته ماموران انتظامی در خیابان رودکی خاش در حوالی میدان پسته اقدام به ایجاد ایست و بازرسی کرده بودند که  اشرار مسلح در اقدامی کور سوار بر یک خودروی سواری به روی آنان آتش گشودند که در پی این حادثه دو نفر از ماموران شهید و دو نفر دیگر زخمی شدند.

به گزارش مهر؛ بر اساس اخبار غیر رسمی یک نفر دیگر از زخمی های نیروی انتظامی نیز بامداد امروز شهید شده است اما هنوز به صورت رسمی این خبر از سوی مراجع ذی صلاح تایید نشده است./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet