هدر اصلی
1395/02/08 14:43:22
سرویس سیاسی
حسینی مطرح کرد:

شهادت 3 مأمور در پی حمله اشرار به تیم بازرسی ناجا/نصب دوربین های نظارتی راه کاهش حوادث تروریستی

عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با اشاره به شهادت ۳ مأمور در پی حمله اشرار به تیم بازرسی ناجا، گفت: در شرایط کنونی شاهد هستیم که عملا اشرار، تروریست ها و قاچاقیان با هم متحد شده و در یک راستا بر علیه جمهوری اسلامی عمل می کنند، که این نشان دهنده اهداف شوم این گروه ها است.
شهادت 3 مأمور در پی حمله اشرار به تیم بازرسی ناجا/نصب دوربین های نظارتی راه کاهش حوادث تروریستی عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با اشاره به شهادت 3 مأمور در پی حمله اشرار به تیم بازرسی ناجا، گفت: در شرایط کنونی شاهد هستیم که عملا اشرار، تروریست ها و قاچاقیان با هم متحد شده و در یک راستا بر علیه جمهوری اسلامی عمل می کنند، که این نشان دهنده اهداف شوم این گروه ها است. https://cdn.icana.ir/d/019/49933.jpg شهادت,3,مأمور,در,پی,حمله,اشرار,به,تیم,بازرسی,ناجا/نصب,دوربین,های,نظارتی,راه,کاهش,حوادث,تروریستی Icana

سیدباقر حسینی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با تأیید خبر به شهادت رسیدن 3 مأمور ناجا به دنبال حمله افراد مسلح به ایستگاه بازرسی شهرستان خاش، گفت: این اقدام تروریستی از سوی گروه هایی از اشرار صورت گرفته و متأسفانه تعدادی از مأموران ناجا در پی این حمله جان سپردند.

نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در شرایط کنونی شاهد هستیم که عملا اشرار، تروریست ها و قاچاقیان با هم متحد شده و در یک راستا بر علیه جمهوری اسلامی عمل می کنند، که این نشان دهنده اهداف شوم این گروه ها است، پس می توان تمام این افراد را تروریست خواند.

وی با تقدیر از عملکرد دستگاه های انتظامی، نظامی و امنیتی در تأمین امنیت استان سیستان و بلوچستان، افزود: خوشبختانه با تلاش بی وقفه و شبانه روزی پرسنل این دستگاه ها منطقه در ثبات و آرامش مطلوبی قرار دارد.

این نماینده مردم در مجلس نهم، ادامه داد: یکی از دلایل بروز حوادث امنیتی و تروریستی در استان سیستان و بلوچستان، فقدان تجهیزات نظارتی است، به طوری که در شرایط کنونی با اختصاص اعتباری مناسب و تجهیز مناطق این استان به دوربین های نظارتی از سوی دستگاه های متولی به ویژه وزارت کشور ، بخش عمده ای از جرایم و اقدامات تروریستی صورت نمی گیرد.

حسینی با بیان اینکه به طور حتم تقویت نظارت های امنیتی نیازمند برنامه ریزی دقیق و مدون از سوی دستگاه های مربوطه است، گفت: متأسفانه برنامه ریزی های بسیاری از جمله نصب دوربین صورت گرفته، اما تاکنون این امر محقق نشده است، بنابر این باید مسئولان در جهت اجرای این برنامه ها اقدام کنند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان اعلام کرد که در پی حمله اشرار مسلح 3 نفر از مأموران ناجا به درجه شهادت نائل شدند و یک نفر دیگر نیز مجروح شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet