هدر موبایل
1395/02/13 08:36:22
سرویس اجتماعی
در پیام تبریک زاهدی به مناسب روز کارگر تاکید شد؛

رفع انتظارات کارگران در دستورکار جدی نمایندگان مجلس

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات طی پیامی با تبریک روز کارگر، گفت: انتظارات قشر نجیب و متعهد کارگر مدنظر و در دستور کار جدی نمایندگان مجلس در خانه ملت خواهد بود.
رفع انتظارات کارگران در دستورکار جدی نمایندگان مجلس رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات طی پیامی با تبریک روز کارگر، گفت: انتظارات قشر نجیب و متعهد کارگر مدنظر و در دستور کار جدی نمایندگان مجلس در خانه ملت خواهد بود. https://cdn.icana.ir/d/019/112504.jpg رفع,انتظارات,کارگران,در,دستورکار,جدی,نمایندگان,مجلس Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت محمدمهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در پیامی روز کارگر راتبریک گفت.

متن پیام رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی به شرح زیر است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

فرا رسیدن 11 اردیبشهت ماه، روز جهانی کارگر را گرامی داشته و به تمام کارگران سخت‌کوش و فعالان جامعه‌ی شریف و خدمتگزار کارگری تبریک عرض می‌نمایم.

بی‌شک در توصیف و بیان جایگاه و کرامت انسان‌هایی که اشرف مخلوقات را معنا و اعتباری دوچندان می‌بخشند، حق مطلب همان رفتار رسول مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) بود که بر دستان کارگری بوسه زدند و فرمودند کار کردن برای کسب مال حلال، بر هر مرد و زن مسلمانی واجب است.

در وصف جامعه‌ی شریف کارگری کشور عزیزمان- ایران سرفراز- برای این خدمت‌گزار همیشه ارادتمند، کلامی درخور و هم‌شأن این عزت و شرف عظیم قابل‌بیان نمی‌باشد؛ به‌ویژه که سالیانی، با تمام وجود خویش، شاهد لحظه‌لحظه‌ی ایثار و مجاهدت های غیرتمندانه‌ی شما بوده ام.

همت والای مردان و زنان بی‌ادعا و سخت‌کوشی که به فرموده رهبر معظم انقلاب در همه‌ی حوادث مهم انقلاب حاضر و بعد از انقلاب همواره وفادار بوده‌اند و با تلاش بی‌وقفه و ایثارگرانه‌ی خویش زنجیر ظالمانه‌ی تحریم را گسسته و صفحاتی ماندگار بر منظومه‌ی زرین انقلاب اسلامی ثبت و ضبط نمودید.

بی‌شک انتظارات شما قشر نجیب و متعهد مدنظر و دستور کار جدی برای این حقیر و نمایندگان مجلس در خانه ملت خواهد بود، تا از این طریق در مسیر تحقق این خواسته‌های به‌حق، که مبتنی بر حمایت از کار و تولید داخلی بوده و در توصیه‌های اخیر رهبری فرزانه انقلاب نیز مورد تأکید ویژه قرارگرفته است، گام‌های مؤثری برداشته شود.

یقیناً جامعه کارگرى و بنگاه‌های کاری در تحقق اقتصاد مقاومتى نقش مهمی دارند. توجه به کیفیت تولیدات ملی و افزایش بهره‌وری ازجمله مؤلفه‌هایی هستند که هم کارگران پرتلاش و هم کارشناسان متخصص باید به آن هاتوجه نمایند و در این بین نقش سازمان‌ها و نهادهایی از جمله دانشگاه جامع علمی-کاربردی و فنی حرفه‌ای و دانش برجسته است.

در خاتمه بر خود واجب می‌دانم به تأسی از سیره نبی مکرم اسلام (ص)، ضمن ادای احترام به مقام والای کارگر، در برابر فداکاری‌های شما سربازان میدان جهاد و تلاش، سر تعظیم فرو آورده و بر دستان و بازوان پرتلاش‌تان که بی‌ادعا در تکاپویند تا چرخ مملکت هر روز بهتر از گذشته به چرخش ادامه دهد بوسه زده و به یمن این نعمت بزرگ، شکرانه‌ای دگربار به پیشگاه حضرت احدیت بجای می‌آورم و از درگاه کبریایی‌اش تمنا دارم که تا توانی در جان باقی است توفیق خدمت به ملت عزیز ایران  و شما عزیزان شریف را بیش ‌از پیش بر بنده حقیر ارزانی دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet