هدر اصلی
1395/02/13 16:07:16
سرویس سیاسی
حسینی:

احتمال ربایش لوینسون توسط آمریکا/ ایران در چهارچوب قانون در یافتن لوینسون کمک می کند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: احتمال اینکه مفقود شدن لوینسون زیر سر آمریکایی ها باشد وجود دارد با این حال ایران تا حدی که قوانین اجازه دهد در یافتن این فرد کمک خواهد کرد.
احتمال ربایش لوینسون توسط آمریکا/ ایران در چهارچوب قانون در یافتن لوینسون کمک می کند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: احتمال اینکه مفقود شدن لوینسون زیر سر آمریکایی ها باشد وجود دارد با این حال ایران تا حدی که قوانین اجازه دهد در یافتن این فرد کمک خواهد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201605109183594243.jpg احتمال,ربایش,لوینسون,توسط,آمریکا/,ایران,در,چهارچوب,قانون,در,یافتن,لوینسون,کمک,می,کند Icana

سید باقر حسینی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به دیدار پسر کارمند سابق اف بی آی گفت: ادعا شده است که جاسوس اف بی آی سال 2007 به ایران سفر و در جزیره کیش  مفقود شده است، غربی ها تلاش دارند مفقود شدن کارمند سابق خود را به گردن ایران بیندازند اما به نظر می رسد احتمال دیگری وجود دارد.

نماینده مردم زابل و زهک در مجلس نهم شورای اسلامی  ادامه داد: از آنجایی که رابرت لوینسون کارمند و جاسوس اف بی آی بود بعید نیست که مفقود شدن آن زیر سر آمریکایی ها نباشد، این نوع رفتار در بین سازمان های جاسوسی باب است.

وی اظهار داشت: احتمال اینکه آمریکایی در مفقود شدن لوینسون  دست داشته باشد وجود دارد، آنها بنا بر دلایلی نیروهای جاسوسی خود را سر به نیست می کنند این رفتار در بین این سازمان معمول و جز لاینفک قوانین شان است.

حسینی تاکید کرد: حتما در کار لوینسون اشکال و ایرادی دیده بودند که یا برای شان خطرناک بود و یا دیگر به کارشان نمی آمد، بنابراین تصمیم گرفته اند نیروی خود را از بین ببرند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در خصوص نوع همکاری ایران برای باز شدن گره مفقودی لویسنون در جزیه کیش گفت: ایران همواره از بعد بشر دوستانه و تا جایی که قوانین به ما اجازده دهد برای یافتن حقیقت  کمک خواهد کرد. هر چند که تا امروز شاهد همکاری ایران با غرب در این زمینه بودیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet