هدر موبایل
1395/02/14 12:27:02
سرویس صحن
باهنر در پاسخ به نطق کوچک‌زاده مطرح کرد:

هزینه‌های دفاتر نمایندگان اعلام شده/ بسیاری از نمایندگان بابت هزینه‌های دفاتر خود بدهکارند

نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: هزینه‌های دفاتر نمایندگان اعلام شده و اسناد آن موجود است و بسیاری از نمایندگان مجلس بابت هزینه‌های دفاتر خود به مجلس بدهکارند.
هزینه‌های دفاتر نمایندگان اعلام شده/ بسیاری از نمایندگان بابت هزینه‌های دفاتر خود بدهکارند نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: هزینه‌های دفاتر نمایندگان اعلام شده و اسناد آن موجود است و بسیاری از نمایندگان مجلس بابت هزینه‌های دفاتر خود به مجلس بدهکارند. https://cdn.icana.ir/d/019/201601107770541754.jpg هزینه‌های,دفاتر,نمایندگان,اعلام,شده/,بسیاری,از,نمایندگان,بابت,هزینه‌های,دفاتر,خود,بدهکارند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا باهنر در نشست علنی امروز (سه‌شنبه 14 اردیبهشت) مجلس شورای اسلامی، پس از نطق مهدی کوچک‌زاده نماینده مردم تهران درخصوص درآمدها و هزینه‌های حاصل از نمایندگی مجلس، گفت: هزینه دفاتر نمایندگی اعلام شده و اسناد آن موجود است.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مبالغی در حدود 3 تا 5 میلیون پرداخت می‌شد و حتی نمایندگانی بودند که 4 الی 5 دفتر در حوزه انتخابیه خود داشتند که به تبع آن کارمند و ساختمان و... هزینه‌هایی به همراه داشته است. حال اینکه اگر کسی در این‌ زمینه ها هزینه‌ای نکرده و در مجموع 4 سال دوره نمایندگی این پول را جمع کرده و به مبلغ 300 الی 400 میلیون رسیده است، شنوندگان محترم نطق دقت داشته باشند، بسیاری از نمایندگان مجلس بابت هزینه‌های دفاتر خود هم‌اکنون بدهکار هستند، بنابراین اینطور برداشت نشود که نمایندگان 400 الی 500 میلیون ظرف 4 سال و ماهانه حدود 5 الی 6 میلیون تومان دریافت کرده باشند و جزو درآمدهای شخصی محسوب شود.

باهنر افزود: آقای کوچک‌زاده اعلام کردند که این هزینه‌ها را انجام نداده و آنها را جمع کرده‌ام تا در صندوق قرض‌الحسنه استفاده شود که خداوند به ایشان عوض بدهد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet