شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی
1395/02/18 11:45:39
سرویس اقتصادی
پژمان فر انتقاد کرد:

تصمیمات هیات مدیره جدید پدیده شاندیز با کندی پیش می رود/ سهامداران در انتظار اقدام عملی هیئت مدیره

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس با بیان اینکه تصمیمات هیات مدیره فعلی پدیده شاندیز با کندی پیش می رود، گفت: اکنون سهامداران در انتظار اقدامات عملی این هیات مدیره هستند.
تصمیمات هیات مدیره جدید پدیده شاندیز با کندی پیش می رود/ سهامداران در انتظار اقدام عملی هیئت مدیره نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس با بیان اینکه تصمیمات هیات مدیره فعلی پدیده شاندیز با کندی پیش می رود، گفت: اکنون سهامداران در انتظار اقدامات عملی این هیات مدیره هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/103089.jpg تصمیمات,هیات,مدیره,جدید,پدیده,شاندیز,با,کندی,پیش,می,رود/,سهامداران,در,انتظار,اقدام,عملی,هیئت,مدیره, Icana

نصرالله پژمان فر درگفت وگو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت،با انتقاد از عدم تعیین تکلیف وضعیت سهامداران پدیده شاندیز،گفت: متاسفانه با وجود گذشت 18 ماه از بررسی پرونده پدیده شاندیز، اما بازنده اصلی مردم شناخته شده اند و تمام مصیبت ها بر مردم وارد می شود.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی،ادامه داد:نهادهایی که در تعیین تکلیف پرونده "پدیده شاندیز" نقشی دارند اعم از وزارت کشور،باید با جدیت وارد عمل شده و این موضوع را به سرانجام برسانند.

این نماینده مردم درمجلس نهم،تصریح کرد: متاسفانه امروزه تصمیمات با کندی پیش می رود و این درحالی است که مردم به شدت تحت فشارهستند و با برگزاری اجتماعات بزرگ و کوچک به دنبال احقاق حقوق خود هستند.

 

سهامداران در انتظار اقدامات عملی هیات مدیره جدید پدیده هستند

وی یادآور شد: اگرچه اکنون هیات مدیره ای متشکل از افرادی با سابقه اجرایی موفق، تشکیل شده است؛اما واقعیت این است که اکنون سهامداران در انتظار اقدامات عملی این هیات مدیره هستند؛ اینکه اعضای این هیات مدام در مورد چالش ها و مشکلات پیش رو سخن بگویند؛دردی از این افراد دوا نخواهد کرد.

پژمان فر تاکیدکرد:با توجه به اختیاراتی که از سوی شورای عالی امنیت ملی به هیات مدیره جدید "پدیده شاندیز" داده شده ،انتظارمی رود این هیئت مدیره به صورت عملیاتی وارد عرصه شده و راهکارهای اساسی برای آن درنظر بگیرد.

عضوکمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی،تصریح کرد: از سویی دیگر علاوه بر آنکه افراد حقیقی در این هیات مدیره وجود دارد، این افراد دارای جنبه های حقوقی نیز هستند که برای آوردن سرمایه و رفع مشکلات مردم و پاسخ دادن به مطالبات می توانند اقدام کنند که بدون شک این هیات مدیره می تواند با استفاده از اختیارات حقوقی خود از این چالش عبور کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet