هدر موبایل
1395/02/19 12:45:25
سرویس اقتصادی

واکنش توکلی به حقوق چند ده میلیونی برخی مدیران ارشد بیمه مرکزی/ مجلس حقوق های نجومی را بررسی می کند

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، از بررسی و تحقیق در ارتباط با دریافت حقوق چند ده میلیون تومانی توسط برخی مدیران ارشد بیمه مرکزی در مجلس خبر داد.
واکنش توکلی به حقوق چند ده میلیونی برخی مدیران ارشد بیمه مرکزی/ مجلس حقوق های نجومی را بررسی می کند عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، از بررسی و تحقیق در ارتباط با دریافت حقوق چند ده میلیون تومانی توسط برخی مدیران ارشد بیمه مرکزی در مجلس خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/43548.jpg واکنش,توکلی,به,حقوق,چند,ده,میلیونی,برخی,مدیران,ارشد,بیمه,مرکزی/,مجلس,حقوق,های,نجومی,را,بررسی,می,کند Icana

احمد توکلی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به انتشار خبری مبنی بر دریافت حقوق چند 10 میلیون تومانی توسط برخی مدیران ارشد بیمه مرکزی گفت:در فیش حقوقی منتشر شده، قید شده که از مبلغ حدود 47 میلیون و 500 هزار تومان حقوق ناخالص، مبلغ 33 میلیون و 700 هزار تومان بدهی قبلی است.

نماینده مردم تهران،ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس درمجلس شورای اسلامی،افزود:مشخص نیست این حقوق مربوط به یک ماه یا یک سال است و نمی توان این رقم بزرگ حقوقی را به یک شخص محدود کرد.

عضو کمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه موضوع دریافت حقوق چند ده میلیون تومانی توسط برخی مدیران ارشد بیمه مرکزی در مجلس بررسی می شود، افزود:کمیسیون برنامه و بودجه مجلس و نمایندگان در این رابطه تحقیق و مکاتبه می کنند و اقدامات لازم جهت بررسی انجام خواهد شد، اما نباید انتظار داشت که بررسی ها فوری جواب دهد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet