هدر موبایل
1395/02/20 11:16:23
سرویس اقتصادی
توکلی در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت تشریح کرد:

آخرین وضعیت واگذاری آلومینیوم المهدی و هرمزال /قول وزیر کشور برای رسیدگی ویژه

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: با مذاکراتی که با وزیرکشور برای رسیدگی سریعتر به پرونده واگذاری غیرقانونی آلومینیوم المهدی و هرمزال داشتم وی قول رسیدگی ویژه به این پرونده را داده است.
آخرین وضعیت واگذاری آلومینیوم المهدی و هرمزال /قول وزیر کشور برای رسیدگی ویژه عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: با مذاکراتی که با وزیرکشور برای رسیدگی سریعتر به پرونده واگذاری غیرقانونی آلومینیوم المهدی و هرمزال داشتم وی قول رسیدگی ویژه به این پرونده را داده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201605102520305834.jpg آخرین,وضعیت,واگذاری,آلومینیوم,المهدی,و,هرمزال,/قول,وزیر,کشور,برای,رسیدگی,ویژه Icana

احمد توکلی درگفت وگو با خبرگزاری خانه ملت،درخصوص آخرین پیگیری های پرونده واگذاری آلومینیوم المهدی و هرمزال گفت:به رای هیئت داوری درمورد این پرونده واگذاری اعتراض شده که دادگاه عمومی به این اعتراض رسیدگی خواهد کرد،اما متاسفانه مسئولان استانی و شخص استاندار درمورد این پرونده خوب عمل نکرده و به تماس ها پاسخ نمی دهند.

نماینده مردم تهران،ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه در جلسه ای که در استانداری برگزار شده،نماینده کارگران اجازه ورود پیدا نکرده است، افزود:خریدار شرکت آلومینیوم المهدی و هرمزال که مورد اعتراض بوده بطور یک طرفه با نماینده سازمان خصوصی سازی که در ایجاد این مشکل نقش دارد،جلسه برگزار کرده و از پذیرش نماینده کارگران خودداری کرده اند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: این موضوع اهانت به جامعه کارگری کشور است، که البته در تماس تلفنی با وزیر کشور این موضوع با "رحمانی فضلی" درمیان گذاشته شد و ایشان قول رسیدگی به این پرونده و بررسی موضوع عدم مجوز ورود به نماینده کارگران را داده است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet