خبرگزاری خانه ملت

انتخابات ریاست جمهوری
1395/02/20 15:26:19
سرویس سیاسی
حسینی مطرح کرد:

امکان ساخت موشک‌های چندمنظوره به‌دنبال عدم اجرای برجام از طرف مقابل

عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس معتقد است آزمایش‌های متعدد موشکی برای این است که هیچ کشوری با دیدن توان صنایع دفاعی کشور به فکر تجاوز به جمهوری اسلامی نیفتد.
امکان ساخت موشک‌های چندمنظوره به‌دنبال عدم اجرای برجام از طرف مقابل عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس معتقد است آزمایش‌های متعدد موشکی برای این است که هیچ کشوری با دیدن توان صنایع دفاعی کشور به فکر تجاوز به جمهوری اسلامی نیفتد. https://cdn.icana.ir/d/019/123242.jpg امکان,ساخت,موشک‌های,چندمنظوره,به‌دنبال,عدم,اجرای,برجام,از,طرف,مقابل Icana

سیدباقر حسینی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به آزمایش موفق موشک بالستیک دوربرد از سوی نیروی هوافضای سپاه گفت: توانمندی ایران در حوزه صنایع دفاعی بسیار افزایش یافته و دقت بالای موشک‌ها قابل تأمل است.

نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: موشک بالستیک جدیدی که با 2هزار کیلومتر برد آزمایش شده است این پیام را برای دشمنان نظام دارد که ایران این توانمندی را کسب کرده که اهداف علیه نظام را به صورت دقیق مورد هدف قرار دهد.

باقر حسینی باقر حسینی3406757/12/2014 11:40:54 AMhttp://media.icana.ir/Image/2014/07/74096_Thum.jpg
باقر حسینی

وی افزود: پیشرفت ما در حوزه موشکی باعث می شود دشمنان کیان کشور حساب کار را کرده و هیچ گاه به فکر تعدی به جمهوری  نیافتند.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: از طرفی از آنجایی که طرف مذاکره کننده بر اصولی که در برجام به تصویب رسانده پایبند نیست حتی ما این امکان را داریم که روی ساخت موشک های چندمنطوره تحقیقات خود را آغاز کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet