خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1386/07/09 18:16:00
سرویس سیاسی

نمایندگان مجلس برای حضور در راهپیمایی روز قدس اعلام آمادگی کردند

۲۰۰ نماینده مجلس با امضای بیانیه ای آمادگی خود را برای حضور در راهپیمایی روز قدس اعلام کردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، متن کامل این بیانیه که پیش از پایان جلسه علنی امروز  حسین نجابت آن را قرائت کرد، به این شرح است:

فریاد یا للمسلمین، قدس شریف قبله اول مسلمین قلب تپنده اشغال شده جهان اسلام امروز رساتر از هر روز دیگر بگوش می رسد.

قدس امروز سمبل مبارزه تمامی ایمان در مقابل تمامی کفر است. اما امروز استکبار جهانی با تمامی توان خود به صحنه آمده تا در کنفرانسی که ما شکست آن را پیشاپیش اعلام می کنیم قدس را تقسیم نماید و به خیال خام خود مساله فلسطین را تمام شده تلقی نماید، ولی باید بدانند این کار شدنی نیست. نه تنها قدس یکپارچه خواهد ماند، نه تنها در فلسطین یک دولت آن هم در تمام خاک فلسطین تشکیل خواهد شد بلکه این صهیونیست ها هستند که باید به همانجایی برگردند که از آن آمده اند و ضمانت آن هم همه فلسطینیان، مسلمانان و هم آزادگان جهانند و برای صحبت این پیش بینی همین بس که در 30 سال پس از انقلاب هر روز اسرائیل کوچک و کوچکتر  می شود. توازن قدرت مادی و معنوی در جهان بویژه در خاورمیانه به نفع مستضعفین، مظلومین، آوارگان و آنهایی که حق شان غصب گردیده رقم می خورد و گواه آن عقب نشینی اسرائیل از بیروت و عقب نشینی در کمربند امنیت و عقب نشینی از غزه است.

این عزت و سربلندی فقط و فقط با تکیه بر خدای متعال و حضور میلیونی مردم در صحنه مقاومت همه جانبه است که حاصل شده است.

یکبار دیگر با فرا رسیدن روز قدس ما نمایندگان مردم همراه با ملت بزرگ ایران فریاد خمینی کبیر قدسه سره شریف و مقام معظم رهبری را لبیک گفته و دوشا دوش دیگر ملل اسلامی به صحنه خواهیم آمد تا در ماه مبارک رمضان و روز عزیز جمعه تحت لوای الله اکبر با شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل، آمادگی مبارزه با ظلم و فساد در فلسطین اشغالی را اعلام نموده و زمینه ساز حضور آقا ولی عصر (عج) و استقرار حکومت عدل گردیم.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet