انتخابات ریاست جمهوری
1395/02/21 10:35:24
سرویس سیاسی
حسینی:

حسن نیت طرف مذاکره در قبال برجام مشاهده نمی‌شود/ ضرورت ارتباط هسته‌ای با کشورها

عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اعتمادسازی یکطرفه ایران درجریان برجام، گفت: در این شرایط امکان توقف روندبرجام و حتی ساخت موشک‌های قدرتمندتری وجود دارد که لرزه به‌جان دشمن بیاندازد.
حسن نیت طرف مذاکره در قبال برجام مشاهده نمی‌شود/ ضرورت ارتباط هسته‌ای با کشورها عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اعتمادسازی یکطرفه ایران درجریان برجام، گفت: در این شرایط امکان توقف روندبرجام و حتی ساخت موشک‌های قدرتمندتری وجود دارد که لرزه به‌جان دشمن بیاندازد. https://cdn.icana.ir/d/019/126770.jpg حسن,نیت,طرف,مذاکره,در,قبال,برجام,مشاهده,نمی‌شود/,ضرورت,ارتباط,هسته‌ای,با,کشورها Icana

سیدباقر حسینی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با تأکید بر اینکه قرار بود مفاد برجام به صورت گام به گام از سوی طرفین مذاکره کننده اجرا شود، گفت: متأسفانه تدبیر به گونه ای نشد که ما این حرکت را از طرف مقابل ببینیم لذا لازم است فشار بیشتری به کشورهای مذاکره کننده نسبت به اجرای برجام از سوی آنها وارد شود.

نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: متأسفانه امروز اعتمادسازی به صورت یکطرفه از سوی ما صورت می گیرد و طرف مذاکره کننده به خصوص آمریکایی ها به صورت غیرمستقیم هم که شده در جریان روند آن مشکل ایجاد می کنند این در حالی است که مقام معظم رهبری بارها فرموده بودند آمریکایی ها قابل اعتماد نیستند.

باقر حسینی باقر حسینی20030012/3/2012 6:54:11 PMhttp://media.icana.ir/Image/2012/12/30829_Thum.jpg
باقر حسینی

وی در ادامه با تأکید بر اینکه در صورت تأخیر در اجرای مفاد برجام از سوی طرف مقابل باید اجرای آن را متوقف کنیم، گفت: حتی می توانیم در کنار توقف برجام روند تحقیقات و ساخت موشک های قدرتمند را به جدیت و بدون توجه به برجام ادامه دهیم این در شرایطی است که ما تا کنون به تعهدات خود عمل کرده بودیم اما حسن نیتی از سوی طرف مقابل مشاهده نکردیم.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان همکاری هسته ای با هر کشوری حتی جمهوری چک که ممکن است از سطح بالایی از تکنولوژی برخوردار نباشد، مهم ارزیابی و خاطرنشان کرد: لازم است در شرایط کنونی با تعداد بیشتری از کشورها ارتباط هسته ای برقرار کنیم چرا که همین کشورهای کوچک می توانند در زمان های خاص پلی برای ارتباط های بعدی شوند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet