هدر اصلی
1395/02/24 12:10:27
سرویس سیاسی
حسینی مطرح کرد:

پوست اندازی خاندان سعودی؛ از خادمین الحرمینی جهان اسلام تا مزدوری برای آمریکا

عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با بیان اینکه عربستان، به مزدور منطقه ای آمریکا و رژیم صهیونیستی تبدیل شده است، گفت: قطعا این مسئله، عربستان را در مسیر نابودی قرار داده و در آینده ای نزدیک شاهد فروپاشی خاندان آل سعود خواهیم بود.
پوست اندازی خاندان سعودی؛ از خادمین الحرمینی جهان اسلام تا مزدوری برای آمریکا عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با بیان اینکه عربستان، به مزدور منطقه ای آمریکا و رژیم صهیونیستی تبدیل شده است، گفت: قطعا این مسئله، عربستان را در مسیر نابودی قرار داده و در آینده ای نزدیک شاهد فروپاشی خاندان آل سعود خواهیم بود. https://cdn.icana.ir/d/019/201604102327323754.jpg پوست,اندازی,خاندان,سعودی؛,از,خادمین,الحرمینی,جهان,اسلام,تا,مزدوری,برای,آمریکا Icana

سیدباقر حسینی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با انتقاد از سیاست های منطقه عربستان در چند سال اخیر، گفت: متأسفانه سعودی ها عملا در چند سال اخیر دست به نسل کشی مسلمان زده و در این راه صهیونیست ها و غربی ها حمایت های بسیاری را از رژیم آل سعود انجام داده اند.

نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: همواره مقامات سعودی ها خود را در جهان  اسلام، خادمان حرمین معرفی می کنند، اما در شرایط کنونی عربستان به خادم صهیونیست ها تبدیل شده است.

وی با اشاره به هزینه کرد سرمایه هنگفت از سوی عربستان برای مقابله با جریان مقاومت در منطقه، گفت: سعودی ها راه پیشرفت و بزرگی خود را در سرکوب و مقابله با جریان مقاومت می بیند، این در حالی است که صهیونیست ها، عربستان را به ابزاری برای ضعیف عالم اسلام و کشورهای مسلمان تبدیل کرده است.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با اعلام اینکه عربستان، به مزدور منطقه ای آمریکا و رژیم صهیونیستی تبدیل شده است، ادامه داد: قطعا این مسئله، عربستان را در مسیر نابودی قرار داده و در آینده ای نزدیک شاهد فروپاشی خاندان آل سعود خواهیم بود.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با بیان اینکه عربستان باید خسارت اقدامات جنایتکارانه چند سال اخیر خود را در حوزه کشورهای اسلامی پرداخت کند، گفت: دیپلماسی خصمانه سعودی های نسبت به ایران، شیب سقوط و فروپاشی آل‌سعود را افزایش داده است.

عادل الجبیر، وزیر خارجه عربستان در گفت‌وگو با فرانس‌24 اعلام کرد که هنوز شاهد تغییر در رفتار ایران نیستیم و این کشور در امور عراق، یمن، بحرین، لبنان و کویت دخالت می‌کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet