هدر موبایل
1388/02/13 09:42:00
سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون ویژه بررسی طرح تحول اقتصادی:

قیمت‌های سوخت در لایحه هدفمند کردن یارانه‌ها هنوز نهایی نشده است

**عضو کمیسیون ویژه بررسی طرح تحول اقتصادی با بیان اینکه جدول قیمت‌ها در ماده یک لایحه هدفمند کردن یارانه‌ها هنوز نهایی نشده است، گفت: امکان تغییر قیمت‌ها تا پایان رسیدگی به این لایحه وجود دارد.

"محمدحسین فرهنگی" در گفتگو با خبرنگار خانه ملت با بیان اینکه جدول قیمت‌ها در ماده یک لایحه هدفمند کردن یارانه‌ها هنوز نهایی نشده است گفت: کمیسیون می‌تواند در یکایک قیمت‌های بنزین، نفت و دیگر اقلام تجدیدنظر نماید.

نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه تصریح کرد: اعضای کمیسیون نظرات متعددی مطرح نمودند اما ارقام قیمت‌ها ممکن است کاهش یا افزایش یابد.

فرهنگی اظهار داشت: تغییر قیمت‌ها تا پایان بررسی و رسیدگی به لایحه هدفمند کردن یارانه‌ها وجود دارد.

عضو کمیسیون ویژه بررسی طرح تحول اقتصادی تصمیم این کمیسیون در خصوص تعیین قیمت 350 تومان برای بنزین را در راستای اصلاح ماده 3 برنامه چهارم توسعه دانست و تاکید کرد: این تصمیم کمیسیون هیچ ارتباطی با تحریم‌ها ندارد.

وی خاطرنشان کرد: این اتفاق نظر وجود دارد که مدیریت بر منابع ملی مدیریت مناسبی نیست و مجلس معتقد است که حتما باید در این زمینه تجدید نظر شود.

فرهنگی با تاکید بر اینکه تحریم‌های آمریکا در گذران معیشی مردم تاثیری نخواهد داشت، اظهار داشت: سال گذشته ما تجربه خوبی در این زمینه داشته‌ایم و می‌توانیم با شرایط منطبق شویم و مردم با سیاست‌های نظام همراهی لازم را خواهند داشت.

وی در پایان تصریح کرد: در صورت تصویب نهایی قیمت‌های جدول ماده یک لایحه هدفمند کردن یارانه‌ها، سهمیه بندی بنزین نخواهیم داشت و بنزین به صورت تک نرخی عرضه خواهد شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet