هدر موبایل
1395/02/26 10:43:32
سرویس اقتصادی
ثروتی:

دیوان محاسبات در مورد حقوق های نجومی شفاف سازی کند/سازمان مدیریت و برنامه ریزی کم کاری می کند

عضو ناظر مجلس در شورای حقوق و دستمزد با بیان اینکه دیوان محاسبات باید درمورد حقوق های نجومی برخی مدیران عامل بانک ها شفاف سازی کند،گفت: سازمان مدیریت و برنامه ریزی قانون خدمات کشوری را به درستی اجرا نمی کند.
دیوان محاسبات در مورد حقوق های نجومی شفاف سازی کند/سازمان مدیریت و برنامه ریزی کم کاری می کند عضو ناظر مجلس در شورای حقوق و دستمزد با بیان اینکه دیوان محاسبات باید درمورد حقوق های نجومی برخی مدیران عامل بانک ها شفاف سازی کند،گفت: سازمان مدیریت و برنامه ریزی قانون خدمات کشوری را به درستی اجرا نمی کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201605107946284164.jpg دیوان,محاسبات,در,مورد,حقوق,های,نجومی,شفاف,سازی,کند/سازمان,مدیریت,و,برنامه,ریزی,کم,کاری,می,کند Icana

موسی الرضا ثروتی درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،با بیان اینکه دولت قانون خدمات کشور را اجرا نمی کند،گفت:براساس ماده 74 قانون خدمات کشوری بالاترین حقوق درکشور باید 7 برابر کمترین میزان حقوق باشد،که درحال حاضر پایین ترین میزان حقوق 800 هزار تومان و بالاترین آن 5 میلیون و 600 هزار تومان که به روسای 3 قوه اختصاص می یابد،اما متاسفانه این قانون تنها برای ضعفا وضع شده و در مورد ثروتمندان صدق نمی کند.

نماینده مردم بجنورد درمجلس شورای اسلامی،با تاکید براینکه با اجرای قانون از ایجاد تبعیض های ناروا جلوگیری می شود، افزود:دیوان محاسبات باید حقوق ها و پاداش های مدیران و کارمندان شرکت های دولتی و بانک ها را شفاف سازی کند، تنها با شفاف سازی می توان وضعیت اقتصادی کشور را سروسامان داد.

موسی الرضا ثروتی موسی الرضا ثروتی3406758/7/2013 1:56:45 PMhttp://media.icana.ir/Image/2013/08/42830_Thum.jpg
موسی الرضا ثروتی

 

سازمان مدیریت و برنامه ریزی قانون خدمات کشوری را به درستی اجرا نمی کند

ثروتی با بیان اینکه سازمان مدیریت و برنامه ریزی قانون خدمات کشوری را به درستی اجرا نمی کند،ادامه داد: شفافیت درخصوص وضعیت مالی همه اعضای دولت باید اجرایی و تبدیل به یک قانون شود و حقوق های نجومی برخی مدیران موجب شکل گیری شکاف طبقاتی در جامعه شده و مردم نسبت به آن حساسیت پیدا کرده اند.

عضو ناظر مجلس در شورای حقوق و دستمزد،با بیان اینکه حقوق و دستمزد همیشه با چالش روبه رو بوده است، تصریح کرد: اگر حقوق های بالا را پایین بیاوریم،سر و صدای برخی آقایان در می‌آید، اما اگر حقوق کارمندان را افزایش دهیم،دولت بودجه ندارد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet