هدر اصلی
1395/02/26 13:49:30
سرویس سیاسی
حسینی خبر داد:

حضور سیف، عراقچی و امین زاده در نشست امروز کمیسیون امنیت/بررسی ابعاد پرونده غارت اموال ایرانی

عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: نشست امروز این کمیسیون با هدف بررسی پرونده اقدام آمریکا در برداشت دو میلیارد دلار از دارایی های کشورمان با حضور مسئولان مربوطه برگزار می شود.
حضور سیف، عراقچی و امین زاده در نشست امروز کمیسیون امنیت/بررسی ابعاد پرونده غارت اموال ایرانی عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: نشست امروز این کمیسیون با هدف بررسی پرونده اقدام آمریکا در برداشت دو میلیارد دلار از دارایی های کشورمان با حضور مسئولان مربوطه برگزار می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/49468.jpg حضور,سیف،,عراقچی,و,امین,زاده,در,نشست,امروز,کمیسیون,امنیت/بررسی,ابعاد,پرونده,غارت,اموال,ایرانی Icana

سیدباقر حسینی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، از حضور ولی الله سیف رئیس کل بانک مرکزی در نشست امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خبر داد و گفت: سیف برای ارائه گزارش و توضیحاتی درباره اقدام غیرقانونی آمریکا در برداشت دو میلیارد دلار از دارایی های کشورمان به این کمیسیون می آید.

نماینده مردم زابل و زهک در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: الهام امین زاده معاون حقوقی رئیس جمهور یکی دیگر از مهمانان نشست امروز کمیسیون برای بررسی پرونده مذکور است و وی در این جسله درباره ابعاد حقوقی پرونده گزارش می دهد.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، افزود: همچنین از عباس عراقچی معاون وزیر امور خارجه برای حضور در جلسه امروز این کمیسیون دعوت شده، تا درباره مسائل و ابعاد سیاسی برداشت دو میلیارد دلار از دارایی های کشورمان توضیحاتی را ارائه کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet