ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1386/07/09 19:56:00
سرویس صحن

63 نفر از نمایندگان در تذکری به رییس جمهور، صدور دستور اجرای قوانین مرتبط با حقوق کارکنان را خواستار شدند

۶۳ نفر از نمایندگان در تذکری به احمدی‌نژاد، صدور دستور اجرای قوانین مرتبط با حقوق کارکنان و پیش بینی اعتبارات کافی در بودجه را خواستار شدند.

به گزارش خانه ملت، محمدرضا باهنر در پایان جلسه علنی روز دوشنبه، تذکرات کتبی نمایندگان مجلس خطاب به مسوولان اجرایی را به شرح زیر قرائت کرد:

63 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در تذکری به رییس‌جمهور خواستار صدور دستور اجرای قوانین مرتبط با حقوق کارکنان وظیفه و پیش‌بینی اعتبارات کافی در بودجه سنواتی و حل مشکلات مشمولان وظیفه شدند.

 عباسپور ـ نماینده ارومیه ـ به وزیر آموزش و پرورش در خصوص بررسی علت عزل مدیر با سابقه دبیرستان شاهد 2 پسرانه ارومیه و تداوم عزل و نصب‌های غیرکارشناسی در آموزش و پرورش آذربایجان غربی.

 حسینی ـ نماینده قروه و دهگلان ـ به وزیر نیرو ، لزوم پیش‌بینی و تخصیص اعتبارات لازم برای سدهای سنگ‌سیاه و مطالعه سدهای جدید قروه و دهگلان.

 حسینی ـ نماینده قروه و دهگلان ـ به رییس‌جمهور، دستور رسیدگی به علت استخراج و بهره‌برداری نشدن از معدن طلای داشکسن با وجود گذشت یک سال از مراحل اکتشاف آن.

 ابطحی ـ نماینده خمینی‌شهر ـ به وزیر مسکن و شهرسازی،انجام تعهدات اداره کل مسکن و شهرسازی استان اصفهان در تحویل زمین‌های قطعه "ب" شهرک گلخانه‌یی ترکمان و جلوگیری از سرگردانی جوانان جویای‌کار و رسیدگی به وضعیت نامناسب مسکن در شهرهای درچه و کوشک.

 ابطحی ـ نماینده خمینی‌شهر ـ به رییس‌جمهور، دستور رسیدگی سریع به تاخیر دو سال و نیمه طرح توازن ذوب‌آهن اصفهان و ضرر و زیان چند صد میلیاردی به بیت‌المال و تعلل مدیریت در این خصوص.

 حاجی‌بابایی ـ نماینده همدان ـ به رییس‌جمهور و وزیر دفاع، دستور رسیدگی به وضعیت تصاحب زمین کشاورزان در شهرستان همدان از سوی نیروی هوایی جمهوری اسلامی ایران.

 فلاحت‌پیشه، نادران و غفوری‌فرد ـ نمایندگان اسلام‌آباد غرب، تهران و شمیرانات ـ به رییس‌جمهور، دستور جلوگیری از شرکت رییس سازمان تربیت بدنی در انتخابات رییس فدراسیون فوتبال و جلوگیری از فرمایشی شدن این انتخابات.

 فلاحت‌پیشه ـ نماینده اسلام‌آباد غرب ـ به رییس‌جمهور، دستور جلوگیری از قطع سوخت مازوت کارخانه قند اسلام‌آباد غرب و پرهیز از ایجاد نارضایتی اجتماعی ناشی از آن.

 یحیی‌زاده و ناصری ـ نمایندگان تفت و بابل ـ به رییس‌جمهور، در خصوص دستور به سازمان میراث فرهنگی و گردشگری برای توجه به احساسات مذهبی و ملی مردم و اجتناب از دعوت هنرپیشگان خارجی.

 تذکر زمانی ـ نماینده ملایر ـ به رییس‌جمهور،  در مورد دستور رفع مغایرت موجود در آمار جمعیتی ملایر با توجه به آمار اعلام شده از سوی مرکز آمار.

میرزایی ـ نماینده بروجن ـ به رییس‌جمهور، دستور پیگیری و تسریع در اجرای پتروشیمی چهارمحال و بختیاری.

میرزایی ـ نماینده بروجن ـ به وزیر نیرو، توجه بیش‌تر به طرح‌های آب در شهرستان‌ بروجن با توجه به ممانعت معاونت وزارتخانه.

 یحیی‌زاده و پاک‌نژاد ـ نمایندگان تفت و یزد ـ به وزیر نیرو، تسریع در تعیین استان یزد در منطقه آب و هوای متناسب با توجه به نظر کارشناسی وگزارش هوا شناسی.

 ناصری ـ نماینده بابل ـ به وزیر نیرو، لزوم تجدید نظر در محاسبه افزایشی نا متعارف آبونمان برق و آب با توجه به اعتراض شدید مردم.

 محجوب ـ نماینده تهران ـ به وزیر نیرو، تسریع در آب‌رسانی به شهرک امام حسین (ع) در منطقه اسلامشهر.

 محجوب ـ نماینده تهران ـ به رییس‌جمهور، دستور توقف صدور اعلامیه‌های بدهکار از سوی شرکت‌ فولاد مبارکه وابسته به وزارت صنایع و معادن علیه شرکت‌های خریدار.

 منصوری رضی ـ نماینده رامیان ـ به وزیر کشور، علت اجرا نشدن مصوبه شورای ترافیک استان گلستان برای احداث میدان و تخریب پل ورودی.

 امین‌زاده ـ نماینده تهران ـ به وزیر کشور، رسیدگی و اقدام عاجل به کاهش سنوات خدمت برقراری بیمه بدنه خودروهای آتش نشانی و فراهم کردن امکانات رفاهی و ورزشی برای ماموران آتش‌نشانی.

 یحیی‌زاده، هدایت‌خواه، رهبر و آلیا ـ نمایندگان تفت، بویراحمد، تهران و اسلامشهر ـ به وزیر کشور در خصوص ممانعت از ارائه طرح مد ولباس از سوی طراح ایتالیای دعوت شده از سوی شهرداری تهران و مقابله با مخدوش شدن قانون مد و لباس.

 آذروش ـ نماینده اردبیل ـ به وزیر بازرگانی، بررسی افزایش بی‌رویه قیمت مصالح ساختمانی، آهن‌آلات و سیمان به ویژه میلگرد.

 آذروش ـ نماینده اردبیل ـ به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، رسیدگی به وضعیت نامناسب و غیر قابل انطباق فضاهای فیزیکی برخی از بیمارستان‌های اردبیل به ویژه بیمارستان فاطمی و کمبود تخت و امکانات درمانی در استان.

 ملاهویزه ـ نماینده دشت آزادگان ـ به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی،توجه بیش‌تر به وضعیت بهداشت و درمان شهر روفیه از توابع دشت آزادگان.

 مدنی ـ نماینده گناباد ـ به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی،تسریع در احداث بیمارستان گناباد با توجه به مصوبه سفر استانی هیات دولت.

 مدنی ـ نماینده گناباد ـ به وزیر جهاد کشاورزی، رسیدگی به مشکل دامداران به ویژه تامین علوفه با توجه به گرانی بیش از حد و کمبود جو؛.

 شایق ـ نماینده تبریز ـ به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، حمایت لازم از تشکل‌های مطبوع حوزه مطبوعات، تئاتر، هنرهای تجسمی و برنامه‌های متناسب گرامی داشت مفاخر استانی آذربایجان‌شرقی.

 شایق ـ نماینده تبریز ـ به وزیر جهاد کشاورزی، تسریع در ارائه خدمات وحمایت لازم از دامداران با توجه به مفاد قانونی.

 قنبری ـ نماینده ایلام ـ به وزیر جهاد کشاورزی، بررسی علل افزایش 19 درصدی واردات میوه و کاهش 14 درصدی صادرات آن در سال 85 نسبت به سال 84 و ارائه گزارش آن به مجلس.

 افشاری ـ نماینده سمیرم ـ به وزیران بازرگانی و جهاد کشاورزی، جلوگیری از واردات بی‌رویه میوه به ویژه سیب درختی در فصل برداشت و ممانعت از نابودی کشاورزان و باغداران.

 امامی‌راد ـ نماینده کوهدشت ـ به وزیر بازرگانی، جلوگیری از کاهش سهمیه آرد روستایی و شهری شهرستان کوهدشت.

 پشنگ ـ نماینده خاش ـ به وزیر بازرگانی، لزوم رسیدگی به علت کاهش آرد سهمیه روستاییان شهرستان‌های خاش، میرجاوه، کورین و نصرت‌آباد.

 جعفرزاده ـ نماینده ماکو ـ به وزیر بازرگانی، بررسی علت کاهش آرد مصرفی و تاخیر در واگذاری سهمیه آرد در زمان 6 ماه یک بار.

جعفرزاده و رحمانی ـ نمایندگان ماکو و تبریز ـ به وزیر راه و ترابری، تسریع در شروع عملیات آزادراه بازرگانی تبریز به توجه به گذشت یک سال از فراخوان عمومی.

 شافعی ـ نماینده مرند ـ به وزیر راه و ترابری، شروع عملیات عمرانی و جذب اعتبارات استانی راه‌سازی در شهرستان‌های مرند و جلفا و اجرای طرح زیر گذار اراک‌لو از سوی شرکت راه‌آهن.

ارجمند ـ نماینده جهرم ـ به وزیر راه و ترابری، در خصوص اختصاص اعتبار ویژه برای تسریع در عملیاتی شدن چهار خطی شدن مسیر جهرم به شیراز با توجه به مصوبه سفر استانی هیات دولت.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet