خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1395/03/02 09:19:43
سرویس سیاسی
خدائی سوری:

ایران شکایت خود از روسیه در مورد اس 300 را پس نگرفته است/ تصمیم‌گیری درباره شکایت بعد از تحویل کامل سامانه

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه ایران شکایت خود از روسیه در مورد اس۳۰۰ را پس نگرفته است، گفت: تصمیم‌گیری درباره باز پس‌گیری شکایت از روسیه بعد از تحویل کامل سامانه انجام می شود.
ایران شکایت خود از روسیه در مورد اس 300 را پس نگرفته است/ تصمیم‌گیری درباره شکایت بعد از تحویل کامل سامانه عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه ایران شکایت خود از روسیه در مورد اس300 را پس نگرفته است، گفت: تصمیم‌گیری درباره باز پس‌گیری شکایت از روسیه بعد از تحویل کامل سامانه انجام می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201512107997985467.jpg ایران,شکایت,خود,از,روسیه,در,مورد,اس,300,را,پس,نگرفته,است/,تصمیم‌گیری,درباره,شکایت,بعد,از,تحویل,کامل,سامانه Icana

حجت الله خدایی سوری در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، در خصوص ادعای یک مسئول روسی مبنی بر اینکه ایران شکایت خود از روسیه به دلیل تاخیر در تحویل اس 300 را پس گرفته است، اظهار داشت: روسیه باید تمام تعهدات خود در خصوص تحویل اس 300 به ایران را اجرا کند.

وی افزود: تاکنون روسیه مراحل ابتدایی تحویل اس 300 به ایران را انجام داده است که تا آخر سال باید به میزان تقاضای ایران انجام شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تا جائیکه من اطلاع دارم در خصوص تاخیر تحویل اس 300 از روسیه به ایران، شکایتی رسما پس گرفته نشده است.

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی گفت:مراحل ابتدایی تحویل اس 300 به ایران انجام شده و در رژه روز 29 فروردین ماه نیز ابزار پدافند هوایی ایران نیز به نمایش گذارده شد، ولی چند مرحله دیگر باید تحویل داده شود.

خدائی سوری با تشریح روند اتخاذ تصمیم در مورد پس گیری شکایت ایران از روسیه، گفت: پس از آنکه به طور کامل سامانه اس 300 روسیه به ایرانتحویل داده شود، در خصوص بازپس گیری شکایت ایران از روسیه تصمیم گیری خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet