هدر موبایل
1395/03/01 14:19:45
سرویس دیگر رسانه‌ها
علی‌پورخنکداری خبر داد:

اختصاص بودجه‌های کلان به محورهای هراز و سوادکوه/ روند ساخت بیمارستان‌ها تسریع می‌شود

عضو کمیسیون عمران مجلس از اختصاص بودجه‌های کلان به محورهای هراز و سوادکوه خبر داد و گفت: روند ساخت بیمارستان‌ها در کشور تسریع می‌شود.
اختصاص بودجه‌های کلان به محورهای هراز و سوادکوه/ روند ساخت بیمارستان‌ها تسریع می‌شود عضو کمیسیون عمران مجلس از اختصاص بودجه‌های کلان به محورهای هراز و سوادکوه خبر داد و گفت: روند ساخت بیمارستان‌ها در کشور تسریع می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/43134.jpg اختصاص,بودجه‌های,کلان,به,محورهای,هراز,و,سوادکوه/,روند,ساخت,بیمارستان‌ها,تسریع,می‌شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ کمال علی‌پورخنکداری در حاشیه بازدید از مسکن مهر شهر جدید پردیس اظهار کرد: موضوع بسیار مهمی که در کمیسیون عمران خانه ملت تصویب و باعث کاهش دغدغه مردم شد، ساخت بیمارستان‌های مجهز است.

وی تصریح کرد: در این طرح، ارزش‌افزوده را از 6 به هشت درصد رساندیم و نزدیک به 20 تا 30 هزار میلیارد تومان پول در اختیار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی قرار گرفت که کمکی بزرگی به دولت است؛ اما نگرانی‌هایی هم در نحوه هزینه و پرداخت وجود داشت که به وزیر بهداشت متذکر شدیم و بعد از آن، روند خوب طی شده است.

عضو کمیسیون عمران مجلس افزود: وزارتخانه‌ای که 8 هزار میلیارد تومان پول داشته و در یک طرح، 21 هزار میلیارد تومان پول به آن تزریق شود و مبلغ اعتبارات نهایی‌اش به 29 هزار میلیارد تومان برسد، قطعاً روند ساخت بیمارستان‌ها در آن بهتر می‌شود و این آغاز انقلابی نو در ساخت بیمارستان است.

علی‌پورخنکداری تصریح کرد: این اعتبارات بسیار کلان بوده و نحوه کار به سبکی شده که مردم پول کمتری برای جراحی‌ها بپردازند و آورده پول مردم در بخش درمانی کمتر شده است.

وی تصریح کرد: مردم باید 15 تا 20 درصد کل هزینه‌ها را بپردازند؛ نه اینکه چند درصد بیشتر یا کمتر بدهند و این تحقق خواست دولت است که کمکی به بخش بهداشت شود.

عضو کمیسیون عمران مجلس ادامه داد: در استان مازندران نیز سعی شد تا در بحث زیرساختی کمک قابل توجهی شود؛ ضریب ساختار اعتباری استان از 1.7 به پنج درصد ارتقا یافت و همچنین افزایش اعتبارات ملی را در منطقه شاهد بودیم.

علی‌پورخنکداری بیان کرد: محور سوادکوه که یکی از شاهراه‌های اصلی کشور است و همچنین راه دسترسی منطقه سوادکوه به دشت‌ناز ساری که نزدیک به یک هزار میلیارد تومان قرارداد در آن بستیم، شاهد تحولات خوبی بود.

به گزارش فارس؛ وی تصریح کرد: در محور هراز 100 میلیارد تومان و برای محور سوادکوه 270 میلیارد تومان بودجه برای سال 95 اختصاص داده‌ایم.

انتهای پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet