انتخابات ریاست جمهوری
1395/03/03 09:57:02
سرویس سیاسی
حسینی مطرح کرد:

رزمایش بیت‌المقدس، نمایش اقتدار نظامی ارتش جمهوری اسلامی/ارتقا روزافزون توان دفاعی ایران، کلید امنیت منطقه

عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با بیان اینکه ارتقا توان نظامی و دفاعی ایران به نفع امنیت و ثبات منطقه است، گفت: برگزاری این گونه رزمایش های نظامی پیام های لازم را به دشمنان جمهوری اسلامی ارسال می کند و قطعا مانع تفکرات و اهداف شوم آن ها در سطح منطقه می شود.
رزمایش بیت‌المقدس، نمایش اقتدار نظامی ارتش جمهوری اسلامی/ارتقا روزافزون توان دفاعی ایران، کلید امنیت منطقه عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با بیان اینکه ارتقا توان نظامی و دفاعی ایران به نفع امنیت و ثبات منطقه است، گفت: برگزاری این گونه رزمایش های نظامی پیام های لازم را به دشمنان جمهوری اسلامی ارسال می کند و قطعا مانع تفکرات و اهداف شوم آن ها در سطح منطقه می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201602101391528859.jpg رزمایش,بیت‌المقدس،,نمایش,اقتدار,نظامی,ارتش,جمهوری,اسلامی/ارتقا,روزافزون,توان,دفاعی,ایران،,کلید,امنیت,منطقه Icana

سیدباقر حسینی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به برگزاری رزمایش بیت‌المقدس 28 نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی، گفت: متخصصان نظامی و نیروهای مسلح کشورمان در رزمایشی که از صبح امروز آغاز شده، بار دیگر اقتدار و قدرت دفاعی کشورمان را به نمایش گذاشتند.

نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: رزمایش امروز در دو استان همدان و اصفهان به مناسبت فرا رسیدن سالروز آزادسازی خرمشهر طی دو روز برگزار می شود، البته خوشبختانه ارتش جمهوری اسلامی پس از انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی به ویژه در چند سال اخیر به پیشرفت ها و دستاوردهای بسیاری در حوزه نظامی رسیده است.

وی با اشاره به کارگیری چندین موشک پیشرفته و کاربردی در رزمایش امروز بیت‌المقدس، افزود: ایران بارها اعلام کرده که قدرت نظامی و موشکی خود را تنها در جهت دفاعی از کشور و بازدارندگی مورد استفاده قرار می دهد و برگزاری رزمایش های مختلف برای ارتقا این توان نظامی صورت می گیرد.

این نماینده مردم در مجلس نهم، ادامه داد: در رزمایش امروز، تمام تاکتیک های دفاعی بر اساس دانش و تکنیک های بومی ارتش مورد استفاده قرار می گیرد، تا پرسنل نظامی ارتش برای مقابله با هر گونه تهدید در سطح بالای آمادگی قرار داشته باشند.

حسینی با اعلام اینکه ارتقا توان نظامی و دفاعی ایران به نفع امنیت و ثبات منطقه است، تصریح کرد: نقش جمهوری اسلامی در کنترل بحران های منطقه ای در چند سال اخیر نشان دهنده اهمیت آمادگی و جایگاه نیروهای مسلح کشورمان است.

این نماینده مردم در مجلس نهم، گفت: برگزاری رزمایش های نظامی در شرایط کنونی با توجه به وضعیت منطقه بسیار لازم و ضروری است، از طرف دیگر این گونه رزمایش های نظامی پیام های لازم را به دشمنان جمهوری اسلامی ارسال می کند و قطعا مانع تفکرات و اهداف شوم آن ها در سطح منطقه می شود.

اولین مرحله از رزمایش بیت‌المقدس 28 نیروی زمینی ارتش با نام «حیدر کرار3» از صبح امروز در منطقه عمومی کاشان و اصفهان در حال برگزاری است، این رزمایش از امروز آغاز شده و فردا همزمان با سوم خرداد سالروز عملیات بیت‌المقدس و آزادسازی خرمشهر با حضور یگان‌های مختلف پیاده، ‌مکانیزه، هوانیروز و جنگنده‌های نیروی هوایی ارتش در منطقه اصفهان ادامه می‌یابد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet