ایام محرم 1398
1395/03/03 13:00:00
سرویس فرهنگی
هادی حسینی با اشاره به لیست جدید تیم ملی:

کسی به دلیل خدمت سربازی از حضور در تیم ملی بازنمانده/ نظام وظیفه مساعدت می‌کند

سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس با اشاره به مساعدت های اداره منابع انسانی ستاد نیروهای مسلح نسبت به فوتبالیست هایی که خدمت سربازی آنها تمام نشده، تصریح کرد: همانطور که نظام وظیفه تاکنون مشکل این بچه ها را حل کرده، اکنون هم قطعا کمک می‌کند.
کسی به دلیل خدمت سربازی از حضور در تیم ملی بازنمانده/ نظام وظیفه مساعدت می‌کند سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس با اشاره به مساعدت های اداره منابع انسانی ستاد نیروهای مسلح نسبت به فوتبالیست هایی که خدمت سربازی آنها تمام نشده، تصریح کرد: همانطور که نظام وظیفه تاکنون مشکل این بچه ها را حل کرده، اکنون هم قطعا کمک می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/117328.jpg کسی,به,دلیل,خدمت,سربازی,از,حضور,در,تیم,ملی,بازنمانده/,نظام,وظیفه,مساعدت,می‌کند Icana

سید هادی حسینی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره حضور دو بازیکنی که خدمت سربازی آنها تمام نشده در لیست اعضای تیم ملی فوتبال، گفت: به هر حال قانون باید برای همه به صورت یکسان اجرا شود و در خصوص خدمت نظام وظیفه نیز تبعیضی وجود ندارد ولی مسلما تیم ملی شرایط خاصی دارد که باید مورد توجه قرار گیرد.

نماینده مردم قائمشهر در مجلس شورای اسلامی افزود: هم حرف کی روش به عنوان سرمربی تیم ملی درست است و هم سخن معاون منابع انسانی ستاد نیروهای مسلح؛ کی روش می خواهد در عرصه بین المللی با عنوان ملی شرکت کند و بر همین اساس اعضای تیمش را انتخاب کرده و باید بهترین ها را انتخاب کند و برای حوزه نظام وظیفه هم قانون ملاک است و باید برای همه به صورت یکسان اجرایی شود.

وی بیان کرد: حتما ملاحظاتی و اجازاتی برای آنها که در عرصه ملی فعالیت می کنند و به قصد افتخار آفرینی برای کشورمان انتخاب می شوند، وجود خواهد داشت و اداره انسانی ستاد نیروهای مسلح که تاکنون کمک کرده و مشکل این بچه ها را حل کرده اند، اکنون هم قطعا کمک می کنند.

حسینی با اشاره به شرایط ویژه ای که برای دانشجویان و المپیادی ها جهت حضور در عرصه های بین المللی در نظر گرفته شده است، توضیح داد: برای همه ویژه ها، شرایط ویژه ای وجود دارد؛ این فوتبالیست ها هم مشکل خاصی نخواهند داشت یعنی برای خروج از کشور اجازه می گیرند و وقتی برگشتند، ادامه خدمتشان را انجام خواهند داد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه نظام وظیفه از طریق ستاد فرماندهی حتما تدابیری دارند که می توانند به آنها استناد کنند، افزود: تاکنون بچه های تیم ملی ما به مشکلی بر نخورده اند و موردی نداشته ایم که کسی مساله ملی مطرح باشد ولی سربازی جلوی آن را گرفته باشد.

سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس تاکید کرد: حضور در تیم ملی، یک کار ملی است و خدمت سربازی هم یک اصل ملی؛ لذا قطعا این مشکل حل می شود و حتی کسانی که سربازی نرفته اند، می توانند در تیم ملی حضور داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت در لیست اعلامی کی روش برای تیم ملی فوتبال، نام دو بازیکنی به چشم می خورد که خدمت سربازی آنها تمام نشده و به همین دلیل اجازه سفر خارجی را ندارند و به گفته جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح، نمی توانند تیم ملی را همراهی کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet