انتخابات ریاست جمهوری
1395/03/04 16:52:50
سرویس سیاسی
حسینی:

تصمیم کنگره آمریکا برای شدت‌عمل در صدور ویزای ایرانیان/آمریکا؛ بازیگر اصلی تمام خرابکاری‌ها علیه ایران

عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس معتقد است آمریکا درجریان تقابل با ایران درجریان اجرای برجام از هیچ خرابکاری دریغ نکرده و نقش اصلی درسنگ‌اندازی‌ها علیه کشورمان را دارد.
تصمیم کنگره آمریکا برای شدت‌عمل در صدور ویزای ایرانیان/آمریکا؛ بازیگر اصلی تمام خرابکاری‌ها علیه ایران عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس معتقد است آمریکا درجریان تقابل با ایران درجریان اجرای برجام از هیچ خرابکاری دریغ نکرده و نقش اصلی درسنگ‌اندازی‌ها علیه کشورمان را دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/59054.jpg تصمیم,کنگره,آمریکا,برای,شدت‌عمل,در,صدور,ویزای,ایرانیان/آمریکا؛,بازیگر,اصلی,تمام,خرابکاری‌ها,علیه,ایران Icana

سیدباقر حسینی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با انتقاد از تلاش مجدد آمریکا برای سخت‌گیری‌های بیشتر برای صدور ویزای ایرانیان گفت: آمریکایی ها با اصل نظام جمهوری اسلامی که بر اساس اسلام ناب محمدی(ص) است مشکل دارند و هرکس تصور می کند روزی آنها دست از این دشمنی برخواهند داشت در اشتباه است.

نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه آمریکایی ها تحت هیچ شرایطی با حکومت اسلامی کنار نمی آیند، عنوان کرد: آنها برای رسیدن به اهداف خود از هر سدی می گذرند که اسلام و به دنبال آن جمهوری اسلامی ایران نیز امروز یکی از این سدهاست.

باقر حسینی باقر حسینی20030012/3/2012 6:54:11 PMhttp://media.icana.ir/Image/2012/12/30829_Thum.jpg
باقر حسینی

وی افزود: آمریکا برای تقابل با ایران در جریان اجرای برجام از هیچ خرابکاری دریغ نکرد و نقش اصلی را در تمام مشکلات و سنگ اندازی ها علیه ایران ایفا کرد که نمونه بارز نقض برجام است.

حسینی در ادامه با تدکید بر اینکه دولت باید بر اساس برجام موضع گیری کند، گفت: دولت نباید اجازه دهد حق ملت تضییع شود و باید موضع گیری قدرتمندانه ای علیه عملکرد آمریکا در قبال خود داشته باشیم.

وی با بیان اینکه امروز نگاه سایر کشورها به خصوص اروپایی ها نسبت به اسلامی که در کشور ما حاکم است تغییر کرده و ما را جدا از افراطیون تکفیری می دانند، خاطرنشان کرد: اروپایی ها می دانند که ایرانیان به صورت بشردوستانه و در کمال صلح زندگی می کنند لذا تحرکات آمریکا و رژیم صهیونیستی برای اسلام هراسی و ایران هراسی را نمی پذیرند.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان تصریح کرد: با این حال آمریکایی ها به دنبال آن هستند تا از هر طریقی به هدف خود که ایجاد سدی سر راه پیشرفت ایران است برسند که بر این اساس هرچه زمان بگذرانند و ما را در بلاتکلیفی نگه دارند به نفع آنهاست.

به گزارش خانه ملت، مجلس نمایندگان آمریکا طرح جدیدی را در دست بررسی دارد که در صورت تصویب، بر اساس آن مقررات صدور ویزا بری ایرانیان و شهروندان چند کشور دیگر دشوارتر خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet