هدر موبایل
1395/03/04 16:53:52
سرویس سیاسی
آصفری:

شدت عمل در صدور ویزای ایرانیان مانع‌تراشی برسر راه اجرای برجام است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس معتقد است علیرغم اینکه هیچ سندی دال برحضور ایران در فعالیت‌های تروریستی وجود ندارد با این حال آمریکایی‌ها برای ردگم کردن، ایران را مشمول کشورهای حامی تروریسم معرف می‌کنند.
شدت عمل در صدور ویزای ایرانیان مانع‌تراشی برسر راه اجرای برجام است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس معتقد است علیرغم اینکه هیچ سندی دال برحضور ایران در فعالیت‌های تروریستی وجود ندارد با این حال آمریکایی‌ها برای ردگم کردن، ایران را مشمول کشورهای حامی تروریسم معرف می‌کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/127546.jpg شدت,عمل,در,صدور,ویزای,ایرانیان,مانع‌تراشی,برسر,راه,اجرای,برجام,است Icana

محمدحسن آصفری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ضمن انتقاد از تلاش ایالات متحده برای سختگیری بیشتر در مسأله صدور روادید برای اتباع ایرانی، گفت: رفتار آمریکایی ها کاملا زورگویانه و بر اساس سیاست های فشار بر ملت ایران است.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: آمریکایی ها و اروپایی ها کوچکترین سندی برای حضور ایران در اقدامات تروریستی ندارند این در حالی است که در تمام فعالیت های تروریستی ردپایی از آمریکا و رژیم صهیونیستی وجود دارد اما این کشور برای رد گم کردن شدت عمل خود را با کشوری مثل ایران افزایش می دهد.

محمدحسن آصفری محمدحسن آصفری3406756/20/2015 11:02:59 AMhttp://media.icana.ir/Image/2015/06/109808_Thum.jpg
محمدحسن آصفری

وی ادامه داد: متأسفانه هر زمان که در برابر غرب کوتاه آمده ایم آنها اقدام به برخوردهای این چنینی با ما کرده و به طریقی با سنگ اندازی جدیدی مانع پیشرفت ما شده اند لذا دستگاه دیپلماسی باید مسائل را به دقت رصد کرده و از شهروندان ایرانی حمایت کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه می توان موضوع سخت گیری در صدور روادید ایرانیان را از طریق کمیسیون مشترک برجام پیگیری کرد، یادآور شد: از آنجایی که یکی از بندهای برجام در خصوص رفت و آمد مردم ایران به کشورهای دیگر به خصوص جهت سرمایه گذاری داخلی است این شدت عمل ها می تواند مانع تراشی بر سر راه اجرای برجام تلقی شده و نیازمند تقابل است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet