هدر موبایل
1395/03/05 14:25:36
سرویس سیاسی
جوکار مطرح کرد:

ضرورت خنثی‌سازی اقدام فرابرجامی ایالات متحده در سخت‌گیری صدور ویزا

عضو کمیسیون امنیت ملی‌وسیاست خارجی مجلس بابیان اینکه شدت‌عمل جدید آمریکا درخصوص صدور ویزای ایرانیان درراستای فعالیت‌های گذشته این کشور علیه ایران است،گفت: آمریکایی‌ها پایبندی به برجام نداشته و به‌راحتی مفاد آن‌را زیرپا می‌گذارند.
ضرورت خنثی‌سازی اقدام فرابرجامی ایالات متحده در سخت‌گیری صدور ویزا عضو کمیسیون امنیت ملی‌وسیاست خارجی مجلس بابیان اینکه شدت‌عمل جدید آمریکا درخصوص صدور ویزای ایرانیان درراستای فعالیت‌های گذشته این کشور علیه ایران است،گفت: آمریکایی‌ها پایبندی به برجام نداشته و به‌راحتی مفاد آن‌را زیرپا می‌گذارند. https://cdn.icana.ir/d/019/201602100510109309.jpg ضرورت,خنثی‌سازی,اقدام,فرابرجامی,ایالات,متحده,در,سخت‌گیری,صدور,ویزا Icana

محمدصالح جوکار در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با ابراز تأسف از عدم پایبندی آمریکا به اجرای برجام، گفت: سخت گیری در صدور ویزای آمریکا برای ایرانیان در کنار کشورهای دارای بحران منطقه مصداق بارز نادیده گرفتن برخی مفاد برجام و تعهداتی است که آمریکایی ها در این خصوص داده اند.

نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس یادآور شد: در گذشته نیز طرح ممنوعیت صدور ویزا برای افرادی به تصویب رسید که پیش از آن سفری به ایران داشته اند که به موجب آن برای شهروندان 26 کشور دنیا که با آمریکا لغو روادید بودند جهت حضور در ایران مانع ایجاد می شد.

محمدصالح جوکار محمدصالح جوکار3406752/10/2014 3:35:51 PMhttp://media.icana.ir/Image/2014/02/59586_Thum.jpg
محمدصالح جوکار

وی در ادامه با تأکید بر اینکه آمریکا به اجرای برجام پایبند نیست، گفت: آمریکایی ها همواره به دنبال نمایش جلوه نادرستی از ایران و امنیت درون کشور هستند که این مورد را از هر طریقی که بشود نشان می دهند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: لازم است مسئولان دستگاه دیپلماسی کشور در این خصوص منفعل نبوده و سریعا اقدامی داشته باشند تا این حرکت جدید آمریکا مبنی بر سخت گیری جهت صدور ویزای ایرانیان برای حضور در آمریکا را خنثی کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet