ایام محرم 1398
1395/03/09 15:18:49
سرویس سیاسی
دامادی:

چندصدایی در مجلس باعث پویایی و غنای تقنین می‌شود

منتخب مردم ساری و میاندرود در مجلس دهم معتقد است باتوجه به آرای مختلف در مجلس دهم می‌توان از دل انتقادات مسائل مختلف کشور را بررسی و مشکلات را برطرف کرد.
چندصدایی در مجلس باعث پویایی و غنای تقنین می‌شود منتخب مردم ساری و میاندرود در مجلس دهم معتقد است باتوجه به آرای مختلف در مجلس دهم می‌توان از دل انتقادات مسائل مختلف کشور را بررسی و مشکلات را برطرف کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/95575.jpg چندصدایی,در,مجلس,باعث,پویایی,و,غنای,تقنین,می‌شود Icana

محمد دامادی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه نگاه مجلس باید در راستای اجرای اهداف اقتصاد مقاومتی باشد، گفت: اشتغال جوانان مبحث مغفول مانده ای است که مجلس دهم باید با تعامل با قوا آن را حل کند.

منتخب مردم ساری و میاندرود در مجلس دهم شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: چندصدایی که در مجلس دهم به وجود آمده باعث پویایی و غنای حوزه تقنین می شود و می تواند به صورت کارشناسانه تری مسائل را بررسی کند.

وی در ادامه با بیان اینکه مجلس تکصدایی وجهه خوبی ندارد، تأکید کرد: آرای مختلف در مجلس باعث انتقادات کارشناسانه ای می شود که در دل همین انتقادات می توان مسائل اساسی کشور در حوزه علم، فرهنگ، اقتصاد، سیاست، امنیت و غیره را به طور علمی تری بررسی کرد.

منتخب مردم ساری و میاندرود در مجلس دهم شورای اسلامی در پایان خاطرنشان ساخت: مجلس دهم بررسی برنامه ششم توسعه کشور را نیز در دست دارد که با نگاه دقیق به اولویت ها می تواند برنامه ریزی خوبی برای توسعه کشور در 5 سال آینده داشته باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet