هدر موبایل
1395/03/10 10:00:00
سرویس سیاسی
شوشتری:

ظرفیت‌های برجام برای توسعه کشور در مجلس دهم شناسایی شود

منتخب مردم قوچان در مجلس دهم معتقد است مجلس دهم می تواند برخی موانع که سر راه استفاده از ظرفیت‌هایی قرار گرفته که به واسطه برجام به وجود آمده، برطرف کند.
ظرفیت‌های برجام برای توسعه کشور در مجلس دهم شناسایی شود منتخب مردم قوچان در مجلس دهم معتقد است مجلس دهم می تواند برخی موانع که سر راه استفاده از ظرفیت‌هایی قرار گرفته که به واسطه برجام به وجود آمده، برطرف کند. https://cdn.icana.ir/d/019/59596.jpg ظرفیت‌های,برجام,برای,توسعه,کشور,در,مجلس,دهم,شناسایی,شود Icana

هادی شوشتری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با تأکید بر ضرورت شناسایی نقاط قوت و ضعف راهی که مجلس طی کرده از سوی مجلس دهم، گفت: لازم است برای تدوین راهی که فراروی مجلس دهم وجود دارد، نمایندگان نسبت به تبیین نقاط قوت و ضعف مجلس اقدام کنند.

منتخب مردم قوچان در مجلس دهم شورای اسلامی در ادامه به اولویت هایی که باید مد نظر مجلس دهم باشد اشاره و بیان کرد: ساماندهی مسائل اقتصادی، بررسی برنامه ششم توسعه، رشد اقتصادی و کاشه نرخ تورم و بیکاری باید از اهم اولویت های مجلس دهم باشد.

وی افزود: از طرف دیگر مباحث مربوط به برجام باید از سوی مجلس دهم پیگیری شده و ظرفیت های موجود شناسایی شود همچنین باید موانعی که نمی گذارد ظرفیت های ایجاد شده بعد از موافقتنامه برجام به سرانجام برسد برطرف شود.

منتخب مردم قوچان در مجلس دهم شورای اسلامی در پایان به اهمیت بررسی برنامه ششم توسعه کشور در مجلس دهم اشاره و خاطرنشان کرد: از اهداف برنامه ششم توسعه رسیدن به نرخ رشد اقتصادی 8 درصد و نرخ بیکاری و نرخ تورم تک رقمی است که باید این موارد در زمان بررسی برنامه ششم مد نظر واقع شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet