هدر موبایل
1395/03/09 15:29:23
سرویس اقتصادی
اختیاری:

تحقق اقتصاد دانش‌بنیان ستون اصلی اقتصاد مقاومتی است/لزوم اعتمادسازی سرمایه گذاران

منتخب زرتشتیان در مجلس دهم معتقد است علمی کردن اقتصاد کشور منجر به اعتماد سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی برای مشارکت در امور اقتصادی می شود.
تحقق اقتصاد دانش‌بنیان ستون اصلی اقتصاد مقاومتی است/لزوم اعتمادسازی سرمایه گذاران منتخب زرتشتیان در مجلس دهم معتقد است علمی کردن اقتصاد کشور منجر به اعتماد سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی برای مشارکت در امور اقتصادی می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/43037.jpg تحقق,اقتصاد,دانش‌بنیان,ستون,اصلی,اقتصاد,مقاومتی,است/لزوم,اعتمادسازی,سرمایه,گذاران Icana

اسفندیار اختیاری در گفت وگو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت رسیدگی به موضوعات اقتصادی را از اهم برنامه های مجلس دهم عنوان کرد و گفت: بدیهی است برای توسعه کشور باید اقتصاد دانش بنیان در اولویت قرار گیرد و راهکارهای رسیدن به اهداف آن اندیشیده شود.

منتخب زرتشتیان در مجلس دهم شورای اسلامی،ستون اصلی اقتصاد مقاومتی را تحقق اقتصاد دانش بنیان دانست و بیان داشت: در این راستا لازم است تکنولوژی و علم به داخل کشور بیاید و بومی شود تا بتوانیم منجر به جذب سرمایه گذاری خارجی نیز شویم.

وی در ادامه با تأکید براینکه در مرحله نخست باید موجب اعتمادسازی سرمایه گذار داخلی برای امر سرمایه گذاری را فراهم کنیم، تأکید کرد:علمی کردن اقتصاد و صنعت کشور باعث می شود سرمایه گذاران اطمینان بیشتری برای ورود و مشارکت در پروژه های اقتصادی،عمرانی،صنعتی و غیره داشته باشند.

منتخب زرتشتیان درمجلس دهم شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد:زمینه مراودات علمی و اقتصادی با کشورهای مختلف به خصوص بعد از تصویب برجام فراهم شده که از این فرصت باید به نفع پیشرفت و توسعه کشور استفاده کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet