پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1395/03/11 08:28:33
سرویس اقتصادی
امیرآبادی فراهانی تأکید کرد:

تبدیل سیاست خام‌فروشی نفت به تولید فرآورده‌های نفتی/ وجود تحصیل‌کرده های بیکار در خانواده ها نگران کننده است

عضو هیأت رئیسه موقت مجلس دهم با تأکید بر ضرورت عدم خام‌فروشی نفت گفت: لازم است تولید فرآورده‌های نفتی در دستورکار قرار گیرد و از اتکا به اقتصاد نفتی دور شویم.
تبدیل سیاست خام‌فروشی نفت به تولید فرآورده‌های نفتی/ وجود تحصیل‌کرده های بیکار در خانواده ها نگران کننده است عضو هیأت رئیسه موقت مجلس دهم با تأکید بر ضرورت عدم خام‌فروشی نفت گفت: لازم است تولید فرآورده‌های نفتی در دستورکار قرار گیرد و از اتکا به اقتصاد نفتی دور شویم. https://cdn.icana.ir/d/019/201605106733667978.jpg تبدیل,سیاست,خام‌فروشی,نفت,به,تولید,فرآورده‌های,نفتی/,وجود,تحصیل‌کرده,های,بیکار,در,خانواده,ها,نگران,کننده,است Icana

احمد امیرآبادی فراهانی درگفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه با وحدت و همدلی مسئولان می توان خواسته های عموم مردم را برطرف کرد،گفت:مشکلات اقتصادی امروز گریبانگیر مردم شده و بحث معیشتی و اشتغال از دغدغه های آنها به شمار می رود.

منتخب مردم قم درمجلس دهم شورای اسلامی با بیان اینکه امروز به صورت میانگین کمتر از یک نفر فارغ‌التحصیل بیکار در هر خانواده وجود دارد،تاکیدکرد:وجود تحصیل‌کرده های بیکار در خانواده ها توجیهی ندارد و مسئولان باید به سرعت برای این وضعیت چاره اندیشی کنند.

 

رشد اقتصاد و رونق تولید در گرو بهبود گردش نقدینگی در صنایع و تولیدات

وی افزود: ازسوی دیگر مسائل اجتماعی و فرهنگی زیادی نظیر طلاق،اعتیاد،عدم رغبت جوانان به ازدواج وجود دارد که لازم است نسبت به آنها آسیب شناسی صورت گرفته و بر مبنای آن برنامه ریزی صحیحی به خصوص در زمان بررسی برنامه پنجساله ششم توسعه کشور صورت گیرد.

عضو هیأت رئیسه موقت مجلس دهم شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد:همچنین توجه به منابع زمینی،دور شدن از خام فروشی نفت و روی‌آوری به تولید فرآورده‌های نفتی در داخل باید مدنظر باشد و بدانیم برای رشد اقتصاد و رونق تولید باید کمبود گردش نقدینگی در صنایع و تولیدات را بهبود بخشیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet