پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1395/03/09 16:43:02
سرویس سیاسی

محمد کاظمی رئیس کمیسیون تحقیق مجلس دهم شد/رضازاده و شیخ نواب رئیس کمیسیون

منتخب مردم ملایر در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی رئیس و رضازاده و شیخ به عنوان نواب رئیس کمیسیون تحقیق مجلس انتخاب شدند.
محمد کاظمی رئیس کمیسیون تحقیق مجلس دهم شد/رضازاده و شیخ نواب رئیس کمیسیون منتخب مردم ملایر در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی رئیس و رضازاده و شیخ به عنوان نواب رئیس کمیسیون تحقیق مجلس انتخاب شدند. https://cdn.icana.ir/d/019/201603106545645000.jpg محمد,کاظمی,رئیس,کمیسیون,تحقیق,مجلس,دهم,شد/رضازاده,و,شیخ,نواب,رئیس,کمیسیون Icana

محمد کاظمی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، از برگزاری نخستین نشست کمیسیون تحقیق دهمین دوره مجلس شورای اسلامی خبر داد و گفت: نشست این کمیسیون امروز برگزار و انتخابات هیأت رئیسه آن برگزار شد که در نهایت بنده به عنوان رئیس این کمیسیون انتخاب شدم.

منتخب مردم ملایر در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در نشست امروز حسین رضازاده منتخب مردم کازرون و مهدی شیخ منتخب مردم تهران در مجلس دهم به عنوان نواب اول و دوم رئیس و محمدجواد جمالی و سیدمهدی مقدسی نیز به عنوان دبیران اول و دوم و محمود صادقی به عنوان سخنگوی کمیسیون تحقیق انتخاب شدند.

رئیس کمیسیون تحقیق مجلس، گفت: این کمیسیون وظیفه بررسی به شکایات منتخبانی که اعتبارنامه‌هایشان تأیید نشده است را بر عهده دارد، اما تاکنون شکایتی به کمیسیون واصل نشده و بر اساس آیین نامه داخلی مجلس، شعبه ها سه روز برای ارائه شکایت ها زمان دارند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet