هدر موبایل
1395/03/10 08:57:45
سرویس اجتماعی
فتحی:

شهر تهران بدون متصدی مانده است/نمایندگان تهران مشکلات پایتخت را با جدیت پیگیری می‌کنند

نماینده مردم تهران درمجلس دهم، با تاکید بر اینکه شهر تهران بلاتصدی مانده است، گفت: در جلسه ای با استاندار تهران مقرر شد تا برای رفع مشکلات پایتخت گام های عملی و موثر برداشته شود.
شهر تهران بدون متصدی مانده است/نمایندگان تهران مشکلات پایتخت را با جدیت پیگیری می‌کنند نماینده مردم تهران درمجلس دهم، با تاکید بر اینکه شهر تهران بلاتصدی مانده است، گفت: در جلسه ای با استاندار تهران مقرر شد تا برای رفع مشکلات پایتخت گام های عملی و موثر برداشته شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201605109813293211.jpg شهر,تهران,بدون,متصدی,مانده,است/نمایندگان,تهران,مشکلات,پایتخت,را,با,جدیت,پیگیری,می‌کنند Icana

محمدجواد فتحی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره برنامه‌های نمایندگان تهران در مجلس برای حل مشکلات پایتخت، با تاکید بر اینکه نمایندگان به طور جدی معضلات شهر تهران را پیگیری خواهند کرد، افزود: شهر تهران معضلات زیادی دارد تا جایی که در اواخر فروردین ماه سال جاری، 30 منتخب مردم تهران در مجلس دهم نشستی را با استاندار داشتند تا برای رفع این دغدغه ها چاره اندیشی شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در نشست مذکور بر این نکته تاکید شد که تاکنون نمایندگان تهران اغلب نگاهی ملی و فرا منطقه‌ای داشته اند لذا شهر تهران بلا تصدی باقی مانده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: ما به عنوان نماینده تهران در مجلس به طور حتم باید به معضلات این شهر ورود جدی داشته باشیم تا در موضوعاتی همچون تخصیص اعتبارات لازم و شناسایی و مشکلات موجود شهر تهران گام های موثری برداشته شود.

وی یادآور شد: در نشست مذکور با استاندار قرار شد نمایندگان تهران ارتباط نزدیک و دقیق تری با ادارات استان تهران و شهرهای اطراف مانند شهرری، پردیس، شمیرانات، اسلامشهر و... داشته باشد تا مشکلات را ریشه یابی کرده و در جهت رفع آن گام برداشته شود.

فتحی تاکید کرد: بدون شک موضوعاتی همچون ترافیک و آلودگی هوا به یک معضل جدی برای پایتخت تبدیل شده اما به نظر می‌رسد مهمترین معضل شهر تهران رسیدگی و ساماندهی کودکان کار و خیابانی باشد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس دهم، تاکید کرد: بدون شک اگر این کودکان مشکلات معیشتی دارند حکومت موظف است به آنها بپردازد اما اگر این افراد بدون اجبار و از روی درآمدزایی اقدام به ایستادن سرچهارراه ها کرده اند که در این میان مردم آسیب می بینند لذا باید برنامه ریزی برای ساماندهی آنها انجام شود که نمایندگان تهران آن را در مجلس دهم با جدیت پیگیری خواهند کرد.

فتحی ریشه مشکلات اجتماعی در شهر تهران را نبود فرهنگسازی مناسب دانست و گفت: در برخی مواقع نیز قوانین به گونه ای است که وظایف را برای مسئولان اجرایی به درستی تعریف نکرده است به گونه ای که دخالت چندین سازمان یا دستگاه به مباحث مختلف مشکلاتی را به وجود آورده است بر این اساس به نظر می رسد قوانین و مقررات در این زمینه باید بازبینی شده تا نقاط ضعف برطرف شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet