پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1395/03/10 13:06:28
سرویس اجتماعی
هاشمی تاکید کرد:

اعتیاد، فقر و بیکاری سه‌گانه‌های در مرز هشدار/ سازمانی فراگیر برای حل آسیب‌های اجتماعی تشکیل شود

منتخب مردم میاندوآب در مجلس دهم معتقد است تشکیل سازمانی مستقل و فراگیر با قدرت و شمولیت در حوزه آسیب‌های اجتماعی می‌تواند راهی برای برون‌رفت از ناهنجاری‌های اجتماعی باشد.
اعتیاد، فقر و بیکاری سه‌گانه‌های در مرز هشدار/ سازمانی فراگیر برای حل آسیب‌های اجتماعی تشکیل شود منتخب مردم میاندوآب در مجلس دهم معتقد است تشکیل سازمانی مستقل و فراگیر با قدرت و شمولیت در حوزه آسیب‌های اجتماعی می‌تواند راهی برای برون‌رفت از ناهنجاری‌های اجتماعی باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/110557.jpg اعتیاد،,فقر,و,بیکاری,سه‌گانه‌های,در,مرز,هشدار/,سازمانی,فراگیر,برای,حل,آسیب‌های,اجتماعی,تشکیل,شود Icana

همایون هاشمی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه آسیب‌های اجتماعی فراگیر و جهانی شده است، گفت: در ایران سه‌گانه اعتیاد، طلاق و فقر و بیکاری به حالت هشدار رسیده که مسئولان اجرایی باید با همکاری مجلس فکری به حال این موضوع کنند.

منتخب مردم میاندوآب، شاهین‌دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به کاهش سن اعتیاد، افزود: تغییر نوع مصرف موا مخدر و روی‌آوری به مواد صنعتی در سنین پایین همچنین خودنمایی اعتیاد در خانم‌ها از معضلاتی است که اگر سریع‌تر رفع نشود همانند طاعون جامعه را فرا می‌گیرد.

وی افزود: در حوزه فقر و بیکاری نیز افزایش مراجعات به سازمان‌های مددجویی و بهزیستی گواهی بر وضعیت نابسامانی دارد که دولت باید به آن رسیدگی کند تا گرفتار افزایش بزهکاری‌ها نشویم؛ از سوی دیگر سن طلاق پایین آمده و طبق آماری که اخیرا منتشر شد میزان طلاق از ازدواج پیشی گرفته که چشم‌انداز مطلوبی را در اجتماع رقم نمی زند.

منتخب مردم میاندوآب، شاهین‌دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: برای حل این مشکلات لازم است دولت لایحه ای مبنی بر تشکیل یک سازمان مستقل و فراگیر با قدرت و شمولیت تمام در حوزه رسیدگی به آسیب های اجتماعی به مجلس پیشنهاد دهد تا از ناهنجاری های اجتماعی که به تبع آن بروز پیدا می‌کند رها شویم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet