پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1395/03/14 12:07:47
سرویس اقتصادی
پزشکیان:

انتقاد از مکانیزم های ناعادلانه پرداخت/هیچ جای دنیا هرم پرداخت به این میزان باز نیست

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با انتقاد از مکانیزم های ناعادلانه پرداخت در کشور،گفت: متاسفانه در کشور ما فاصله حقوق ها ۵۰ برابر بوده در صورتی که هیچ جای دنیا هرم پرداخت به این میزان باز نیست.
انتقاد از مکانیزم های ناعادلانه پرداخت/هیچ جای دنیا هرم پرداخت به این میزان باز نیست نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با انتقاد از مکانیزم های ناعادلانه پرداخت در کشور،گفت: متاسفانه در کشور ما فاصله حقوق ها 50 برابر بوده در صورتی که هیچ جای دنیا هرم پرداخت به این میزان باز نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/201605100469374026.jpg انتقاد,از,مکانیزم,های,ناعادلانه,پرداخت/هیچ,جای,دنیا,هرم,پرداخت,به,این,میزان,باز,نیست Icana

مسعود پزشکیان درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه مجلس دهم باید ابتدا اطلاعاتی را در مورد وضعیت کنونی کشور داشته و مشکلات اساسی آن را استخراج کند، گفت: در شرایط کنونی کشور پیداکردن اولویت ها مهم ترین بخش کمک به بهبود اوضاع است.

منتخب مردم تبریز،آذرشهر و اسکو در مجلس دهم،با بیان اینکه در اولویت قراردادن معضل فراگیر می تواند از خسارت های احتمالی به کشور جلوگیری کند،افزود: وقتی بتوانیم اولویت ها را با نظر کارشناسی و گفت وگو مدنظر قرار دهیم باید راه حل های علمی برای آن ها استخراج کنیم.

 

بیکاری مهمترین دغدغه کشور/ هیچ جای دنیا هرم پرداخت به این میزان باز نیست

وی با بیان اینکه بیکاری مهمترین دغدغه ی کشور است، تصریح کرد: در حال حاضر کشور ما به علت رکود موجود با صنعت و تولیدی فشل مواجه است.

پزشکیان با انتقاد از مکانیزم های ناعادلانه پرداخت در کشور ما،تاکید کرد: متاسفانه در کشور ما فاصله حقوق ها 50 برابر بوده در صورتی که هیچ جای دنیا هرم پرداخت به این میزان باز نیست.

وی ادامه داد: باید طی نشستی با کارشناسان و افراد خبره به یک جمع بندی در رابطه با مشکلات کشور دست یافته و راه حلی برای برون رفت از این معضلات پیدا کنیم.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، راهکار تحقق اقتصاد مقاومتی را نگاه به کارشناسان و افراد خبره و همچنین تکیه بر کار کارشناسی و توان علمی خواند و تصریح کرد: باید از تجربه های موفق کشورهای توسعه یافته در راستای رشد اقتصادی استفاده کنیم./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet