ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1395/03/10 16:38:21
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ذوالفقاری :

انتخابات مجلس دهم تبلور واقعی قانونگرائی ، عقلانیت و مدیریت پدیده های سیاسی و اجتماعی بود

معاون امنیتی و انتظامی وزیرکشور گفت : پیشرفت و اقتدار کشور در گرو تأمین امنیت است و رابطه دو سویه ای بین تأمین امنیت و پیشرفت در عرصه های سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی ، فرهنگی وجود دارد .
انتخابات مجلس دهم تبلور واقعی قانونگرائی ، عقلانیت و مدیریت پدیده های سیاسی و اجتماعی بود معاون امنیتی و انتظامی وزیرکشور گفت : پیشرفت و اقتدار کشور در گرو تأمین امنیت است و رابطه دو سویه ای بین تأمین امنیت و پیشرفت در عرصه های سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی ، فرهنگی وجود دارد . https://cdn.icana.ir/d/019/201601106577816873.jpg ,انتخابات,مجلس,دهم,تبلور,واقعی,قانونگرائی,،,عقلانیت,و,مدیریت,پدیده,های,سیاسی,و,اجتماعی,بود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ دکتر حسین ذوالفقاری معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور امروز در همایش معاونان سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری های سراسر کشور با بیان اینکه انتخابات مجلس دهم تبلور واقعیِ قانونگرائی ، عقلانیت و مدیریت پدیده های سیاسی و اجتماعی بود و شایسته است که از این دستاورد بزرگ برای آینده استفاده کنیم .

معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور با اشاره به تمکین از قانون از سوی همه مسئولان برگزاری انتخابات ، گروه های سیاسی و نامزدهای انتخاباتی در برگزاری انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری افزود : رعایت قانون از سوی همه طرف های حاضر در انتخابات موجب شد علیرغم وجود برخی زمینه ها، هیچ گونه تنشی در کشور ایجاد نشود و به امنیت هیچ خدشه ای وارد نگردد .

ذوالفقاری با تأکید بر لزوم رعایت قانون در تمام امور کشور گفت : در عین حال باید تلاش شود در حوزه های مختلف اجماع ایجاد شود تا در اجرای قانونی کارها با مشکلات کمتری مواجه شویم .

وی به رابطه دو سویه امنیت و مسائل سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگی کشور اشاره کرد و گفت : اگر شرایط لازم در تمام زمینه ها وجود نداشته باشد امنیت خدشه دار می شود و در عین حال وجود امنیت نیز زمینه ساز پیشرفت در تمام موضوعات سیاسی ، اجتماعی و اقتصادی و فرهنگی است .

انتهای پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet