پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1395/03/10 18:11:54
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عثمانی:

توجه به کیفیت قانون در مجلس دهم ضروری است

عضو هیات رییسه موقت مجلس شورای اسلامی گفت: تاکید و توجه به کیفیت قانون یک ضرورت است که به درستی از سوی رییس جمهوری مورد اشاره قرار گرفت.
توجه به کیفیت قانون در مجلس دهم ضروری است عضو هیات رییسه موقت مجلس شورای اسلامی گفت: تاکید و توجه به کیفیت قانون یک ضرورت است که به درستی از سوی رییس جمهوری مورد اشاره قرار گرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/121006.jpg توجه,به,کیفیت,قانون,در,مجلس,دهم,ضروری,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ محمد قسیم عثمانی افزود: بخش زیادی از وقت مجلس صرف تغییر و اصلاح قوانین قبلی می شود که این اقدام هم هزینه های مادی وهم غیرمادی دارد.

وی اظهار داشت: هنگامی که قوانین مدام تغییر می کند، قابلیت پیش بینی آینده دشوارتر می شود و اصولا امنیت کار سرمایه گذاری زیر سوال می رود؛ چرا که سرمایه گذار می خواهد قادر به پیش بینی آینده باشد اما وقتی ما به دفعات قوانین را تغییر دهیم سرمایه گذار قادر به سرمایه گذاری نبوده و به این امر در کشور لطمه می زند.

عضو هیات رییسه موقت مجلس دهم ادامه داد: اما هر چه قوانین جامع، مانع و پخته تری داشته باشیم، نیاز به تغییرات آتی کمتر خواهد بود و به ثبات رویه ها و روش ها کمک خواهد کرد که این امر در امنیت سرمایه گذاری می تواند موثر باشد.

عثمانی در مورد ارایه طرح کمتر و لایحه بیشتر در مجلس دهم نیز گفت: اینکه مجلس بیشتر روی لوایح کار کند تا طرح ها؛ بستگی به لوایح دولت دارد و اینکه دولت تا چه حد بتواند به روز باشد، نیازهای جامعه را بموقع تشخیص دهد و برای رفع آن نیازها و مشکلات لایحه تهیه و آن را تقدیم مجلس کند.

به گزارش ایرنا؛ این نماینده مجلس دهم گفت: امیدواریم دولت با تسریع در شناسایی مشکلات جامعه به نحوی عمل کند که نمایندگان احساس نیاز به ارایه طرح نکنند.

انتهای پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet